» Село - наш дім, наше коріння й доля
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 048
  • Автор: admin
  • Дата: 7-09-2015, 09:00
7-09-2015, 09:00

Село - наш дім, наше коріння й доля

Вже стало доброю традицією в Часниківці у серпні, коли завершуються жнива, відзначати День села. Ось і цей рік не став винятком. Дружна часниківська родина зібралася біля сільського клубу, аби відсвяткувати День села та вшанувати найповажніших односельців. І як тут всидіти вдома, коли лунає бадьора музика, линуть задушевні пісні, вітають ювілярів , приїздять поважні люди.

За давньою українською традицією гостей на святі зустрічають святим хлібом на яснім рушникові. Запашний український коровай часниківці вручили Городищенському сільському голові Валентині Тишенко, яка розділила його між присутніми на урочистому заході та привітала зі святом.

Зі щирими словами до часниківців звернувся генеральний директор ТОВ «СП «Агродім» Ігор Денисюк.

Із вдячністю згадали тих, хто захищав Батьківщину від ворога у роки Великої Вітчизняної війни. На жаль, нині на сході України точаться бойові дії. Чимало вірних її синів стали на захист кордонів своєї держави. Серед них і часниківські чоловіки – Галась Микола, Олійник Іван, Галась Федір, Федай Вадим. Із особливою повагою їх згадали на заході, а батькам вручили подарунки.

Вшанувала громада найстаршу жительку – Марію Василівну Романенко, яка дев’яностий рік йде по життєвій стежині. Прозвучали й імена тих селян, які цьогоріч святкували свій ювілей. Велика радість , коли у родині народжуються дітки. Адже це наша надія і сподівання. Тож вітали на святі найменших мешканців села Дениса Федая, Євангеліну Стеблевську, Дениса Матвієнка, Олександру Карпенко, Юрія Лободу. Також відзначили й жінок, які вперше стали бабусями . Під бурхливі оплески згадали тих, хто у любові та злагоді прожили 25 років. Це подружжя Віктор та Валентина Шуби, Володимир та Любов Ворони. Були й такі, що цьогоріч зареєстрували шлюб – Вячеслав Кияшко та Валентина Нестеренко. На весільний рушничок стали Віталій та Наталія Білоштан.

Вшанували невтомних трудівників села, які своєю працею примножують добробут громади. Чимало часниківців працюють у сільгосппідприємстві ТОВ «СП «Агродім», яке орендує землі на території громади. Всі вони заслуговують на шану та повагу. Слова вдячності лунали на адресу невтомних працівників соціальної сфери села Часниківка. Доречно згадали і тих людей, хто трудиться на часниківській залізничній станції. Чимало шанованих жителів села отримали на святі подарунки, які вручила сільський голова Валентина Тишенко. Впродовж заходу на імпровізованій сцені на фоні вишитих рушників , в яких переплелися долі не одного покоління людей, зачаровували своїми талановитими виступами місцеві аматори, що дарували присутнім гарний настрій.

Бажаючі смакували апетитними шашликами та янтарним пивом. Про це подбало керівництво ТОВ «СП «Агродім».

Урочистості відбулися також за підтримки Чернігівської м’ясної компанії. Не довелось сумувати і дітлахам. Вони весело розважались на батуті та інших атракціонах.

Чимало турбот до проведення Дня села доклала завідуюча Часниківським сільським клубом Ірина Субота, бо подібний захід потребує багато уваги та турботи. Неможливо не згадати її творчого наставника – Валентину Татаренко, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку . Ця невтомна жінка й нині є активісткою села.

Коли серпневий вечір заколисав Часниківку, люди не поспішали розходитися, адже святкують вони всією громадою лише раз на рік.

 

 

 

 

 

 

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^