» Хай буде мир в усьому світі
Інформація до новини
  • Переглядів: 318
  • Автор: admin
  • Дата: 29-09-2017, 11:03
29-09-2017, 11:03

Хай буде мир в усьому світі

21 вересня з нагоди відзначення Міжнародного дня миру працівники
Бахмацького районного Будинку культури за підтримки вчителів
початкових класів ЗОШ № 5 провели патріотичний захід під назвою «Хай буде мир в усьому світі».
Шкільна актова зала гостинно приймала дітей у вишиванках, на яких виблискували емблеми ­ квітки маку, а в руках вони тримали паперових голубів, виготовлених власноруч. Ця символіка формувала в учнів розуміння єдності та цілісності України, виховання почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю.
Свято розпочалося пророчими словами Т.Г. Шевченка: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля!» Урочисто прозвучав Гімн України.
В ім’я пам’яті загиблих у Другій світовій війні, Героїв Небесної Сотні, усіх загиблих захисників нашої Вітчизни на сході України, діти гучним голосом промовили гасла про мир та вшанували їх хвилиною мовчання.
Під звучання пісні «Я бажаю вам миру», діти кріпили на щит «Голуб Миру» своїх паперових голубів і бажали, щоб вони принесли мир та спокій нашій Батьківщині, щоб ці голубки повернули додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей.
Високою майстерністю виконання зачарував спів дуету дівчат Дарини Путрі та Вікторії Зуй, Дарини Цибулі, Валерії Левчановської і Даниїла Булова. Бурхливими оплесками присутні зустрічали вокальний ансамбль "Сузір’я" Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Оксана Андрійко) з піснею «Мир над Україною».
Насамкінець свята учні вийшли на шкільне подвір’я, взялися за руки і утворили живий ланцюг у формі серця, ставши по контуру навколо намальованого на асфальті голуба, одного з найбільш відомих символів цього дня – Голуба Миру .
Ведучими були Дарина Цибуля та Єщенко Ірина.

Катерина Бадай,
методист по роботі з дітьми районного Будинку культури.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^