» Асоціацію "Ради Бахмаччини" гостинно приймала Корюківщина
Інформація до новини
  • Переглядів: 54
  • Автор: admin
  • Дата: 29-09-2017, 11:23
29-09-2017, 11:23

Асоціацію "Ради Бахмаччини" гостинно приймала Корюківщина

21 вересня відзначали велике християнське свято ­ Різдво Пресвятої Богородиці. Цей день без перебільшення особливий. У такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.
Саме так, по­родинному, з теплом та добротою, зустрічав голова Корюківської районної ради Віктор Чернуха делегацію Бахмацького району.
Асоціацію "Ради Бахмаччини" у складі голів, секретарів територіальних громад, виконавчого апарату районної ради та депутатів районної ради очолив голова Бахмацької районної ради Віктор Міщук.
У приміщенні Корюківської районної ради відбулася офіційна частина зустрічі бахмачан з головою Корюківської районної ради. Віктор Чернуха привітав учасників зібрання й розповів про основні досягнення Корюківського краю.
Після засідання делегація поклала квіти до пам'ятника «Жертвам опору фашизму» біля Вічного вогню та відвідала Корюківський історичний музей.
За переказами Корюківка була заснована в 1657 році козаком Омеляном Карукою, звідки й походить назва міста. Історія розвитку Корюківки пов'язана з іменами визначних діячів козацької епохи, зокрема, гетьманами І.Самойловичем, І.Мазепою, Чернігівським полковником П.Полуботком, які в свій час володіли поселенням.
У місті налічується 13 історичних пам'яток. Серед них – Меморіал на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам, присвячений Корюківській трагедії, під час якої 1­2, 9 березня загинуло 6700 мешканців; Меморіальний комплекс на честь 1232 воїнів­земляків, які загинули в роки Другої світової війни 1941­1945 рр. та інші.
Вихідцями з Корюківки є геніальний майстер музичних інструментів, самородок світового масштабу, кобзар­віртуоз XX ст., творець київсько­чернігівської бандури О.С. Корнієвський; заслужений художник, скульптор З.М. Віленський, поетеса В.Д. Ткаченко, письменниця Н.Й. Петренко та багато інших.
Після відвідин історичного музею делегація ознайомилася з роботою найпотужнішого підприємства Корюківщини ПАТ «Слов'янські шпалери ­ КФТП». Ця компанія виробляє свою продукцію під торговою маркою "Слов'янські шпалери", яка широко відома і користується заслуженим попитом на ринках СНД, країн Прибалтики та Європи. Працює тільки з кращими виробниками сировини для шпалер з Європи, що забезпечує найвищу якість. На сьогоднішній день в асортименті більше 2500 дизайнів шпалер з різною колористикою, асортимент яких постійно оновлюється. Кожен рулончик шпалер упаковується за Європейськими стандартами у плівку, мішки або гофро­картонні короби залежно від артикулу. Також підприємство займається випуском поліграфічної продукції на сучасному обладнанні ­ етикетки, бордюри для шпалер, буклети, обкладинки, календарі та багато іншого.
Потім завітали до лісогосподарського підприємства, але особливе враження бахмацька делегація отримала від відвідування туристично­готельного комплексу «Бреч».
Поряд з туристично­готельним комплексом «Бреч» знаходиться кінно­спортивний комплекс, де можна отримати індивідуальні уроки верхової їзди. Навчитися упевнено триматися в сідлі, управляти конем, а також підвищити рівень своєї майстерності. Досвідчені тренери забезпечують безпеку заняття кінним спортом як дорослих, так і дітей.
У комплексі відпочинку "Бреч" у будь­яку пору року організовуються показові кінні виступи, прогулянки на квадроциклах і велосипедах, риболовля на озері.
Підбиваючи підсумки зустрічі, голова районної ради Віктор Міщук подякував голові Корюківської районної ради Віктору Чернусі за гостинність, а головне, за той вагомий досвід, який безперечно отримали всі присутні, висловив сподівання на подальшу співпрацю та дружні стосунки.

Бахмацька районна рада.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Миколі Олександровичу Доценку

на 60-­річчя
Літа відлітають лелеками у вирій,
у далі безкраї ­ за обрій летять,
а Вам, любий тату, на життєвій ниві
сьогодні від роду уже 60.
Низький Вам уклін від дітей і онуків,
здоров'я міцного з роси і води,
нехай ваші лагідні натруджені руки
тепло і любов нам дарують завжди.
Спасибі, татусю, за ночі безсоннії,
спасибі, рідненький, за те, що Ви є,
нехай же Господь Вам дарує здоров'я,
наснаги і сили щодень додає.
Дружина, діти, внуки.
с.Білі Вежі ­ м.Рославль.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^