» Підтвердили високу професійну майстерність
Інформація до новини
  • Переглядів: 212
  • Автор: admin
  • Дата: 6-10-2017, 10:52
6-10-2017, 10:52

Підтвердили високу професійну майстерність


У м.Чернігові на навчально­тренувальному полігоні Чернігівських міських електромереж відбувся фінал конкурсу професійної майстерності бригад мережних дільниць ПАТ «Чернігівобленерго». Цей захід проходить щороку. Його головна мета – оцінка рівня професійної підготовки персоналу, підвищення якості та безпеки при обслуговуванні електрообладнання, вдосконалення професійних навичок та обмін досвідом.
Активну участь у змаганнях брали представники семи районів електромереж, які показали найкращі результати під час попередніх відбіркових етапів. За звання кращої бригади боролись учасники з Чернігівських міських електромереж, Бахмацького, Козелецького, Ніжинського, Ріпкинського, Семенівського районів електричних мереж, а також команда Ічнянського РЕМ, яка брала участь у змаганнях на позаконкурсній основі.
Кращі енергетики демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички. У ході змагань кожна команда пройшла п’ять етапів, зокрема, перевірка знань нормативно­технічної документації, звільнення потерпілого від дії електричного струму, надання першої медичної допомоги постраждалому, спилювання дерев в охоронній зоні лінії електропередачі, гасіння пожежі.
У результаті напруженої боротьби на кожному з етапів найкраще себе проявила команда Бахмацького РЕМ у складі майстра дільниці ІІ групи оперативно­виїзної бригади Бахмацької дільниці Олександра Кота, електромонтера оперативно­виїзної бригади Батуринської міської дільниці Андрія Ситнєва, електромонтера з експлуатації розподільних мереж Батуринської мережної дільниці Богдана Намняка, водія оперативно­виїзної бригади оперативно диспетчерської служби Сергія Барабаша. За загальною сумою балів переможцями цьогорічного конкурсу професійної майстерності стала бригада Бахмацького РЕМ. До речі, бахмацькі енергетики другий рік поспіль виборюють перемогу у цих змаганнях. Нагородою за почесне перше місце став сертифікат на право отримання головного призу – автопідйомника. Окрім цього голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач відзначив переможців Почесною грамотою, кубком та матеріальною винагородою.
Впевненості в своїх силах та жаги до перемоги районній команді додавала вагома підтримка директора Бахмацького РЕМ Петра Дєдуха та головного інженера Євгенія Федая.
­ Ми прибули на конкурс професійної майстерності 2017 з бажанням отримати перемогу. Адже змаганням передувала напружена підготовка. Отож для нашої команди найвищий результат був очікуваний і заслужений. Енергетики Бахмацького РЕМ вкотре довели свою професійну майстерність. Це важливо не лише для підприємства, а й для наших споживачів, які можуть бути впевнені у нашій надійній роботі,­ сказав Петро Дєдух.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^