» Осінь життя, зігріта теплотою
Інформація до новини
  • Переглядів: 667
  • Автор: admin
  • Дата: 6-10-2017, 11:07
6-10-2017, 11:07

Осінь життя, зігріта теплотою

У Курінській територіальній громаді традиційно вшановували людей поважного віку. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Наш святий обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, яка своєю багаторічною працею заслуговує на глибоку пошану нащадків.З особливою увагою з року в рік до пенсіонерів­пайовиків ставиться керівник ПСП «Авангард» Василь Булах. Щорічно за ініціативою Курінського сільського голови Леоніда Вдовенка та за підтримки Василя Миколайовича для людей поважного віку відбувається незабутнє свято. Ось і цього року до їдальні ПСП «Авангард», де проходили урочистості, прибуло більше ста п'ятдесяти пенсіонерів­пайовиків ПСП «Авангард».(На світлині всі, хто виявив бажання сфотографуватися на згадку).
З теплими словами привітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, керівник ПСП «Авангард» Василь Булах.
Від керівництва ПСП «Авангард» запрошені отримали матеріальну винагороду.
Проявивши турботу про літніх курінців, народний депутат України Валерій Давиденко передав солодощі до свята. Яскравого забарвлення заходу додавали ліричні виступи місцевих аматорів та фольклорно­обрядового ансамблю «Полісяни». Все це сприяло гарному настрою та створювало незабутню, задушевну атмосферу урочистостей.
Продовжився захід щедрим обідом за святковим столом, де лунали українські пісні і слова вдячності людям поважного віку та організаторам свята.


Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^