» Мудрості стигла пора
Інформація до новини
  • Переглядів: 258
  • Автор: admin
  • Дата: 6-10-2017, 11:09
6-10-2017, 11:09

Мудрості стигла пора


У житті кожної людини, як і у природі , є чотири пори року: зима­ це безтурботне дитинство, весна­ квітуча юність, літо – це молодість, розквіт сил і золота осінь – пора життєвої мудрості та неоціненного досвіду. Саме для людей, до яких завітала чудова золота осіння пора, праця яких на культурній ниві проростає щедрими сходами у молодому поколінні, відбулося напередодні Дня людей похилого віку душевне, сповнене шани та поваги, незабутнє свято.

Справжньою окрасою багатьох заходів, які відбуваються в районі, є виступи аматорського хорового колективу ветеранів районного Будинку культури під керівництвом Валентини Остапенко, який ось уже більше року із гордістю носить звання народного. У колективі зібралися люди різних уподобань, але всіх їх об’єднує любов до української пісні, і ці пісні вони із задоволенням дарують своїм чисельним прихильникам.
Найщиріші слова шани та поваги людям поважного віку, які зібралися на заході, адресували голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько та голова районної ради Віктор Міщук. З нагоди свята Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради оголошено Надії Миколаївні Птусі, старості клубу вишивальниць «Бахмацька світлиця» районного Будинку культури та Василю Васильовичу Квокші, учаснику хору ветеранів районного Будинку культури. Бахмацький міський голова Павло Шимко Грамотою міської ради відзначив колектив народного хору ветеранів, яку вручив його керівнику Валентині Остапенко, а подарунком – учасницю клубу вишивальниць «Бахмацька світлиця» Надію Птуху.
Найкращі привітання людям поважного віку адресували голова районної ветеранської організації Іван Георгійович Соколов, директор районного Будинку культури Олександр Гненик, голова Бахмацької районної організації профспілки працівників культури Олена Литвиненко. Всі вони висловлювали щирі слова подяки працівникам культури, які віддали чимало років життя на благо району.
Гучними аплодисментами на заході дякували за невтомну працю, золоті руки майстриням клубу «Бахмацька світлиця», який 25 років радує своєю творчістю. Найактивніші учасниці завітали того дня на свято та представили свої вишивані роботи, якими могли помилуватися гості та запрошені ­ працівники культури, ветерани­бібліотекарі, незмінні учасники народного аматорського духового оркестру.
Непомітно збігли хвилини задушевної зустрічі. Нехай спогади про це свято додають бадьорості, гарного настрою, а слова подяки, що лунали на адресу ветеранів, зігрівають їхні душі та серця.
Насамкінець свята присутніх разом з учасниками народного аматорського хору ветеранів запросили до пісні, яка об’єднала всіх, хто завітав на гостини.
Ветерани, ветерани,
Нам сидіти вдома рано.
Придивіться до нас пильно –
Ми веселі і активні, ­ лунали слова приспіву. Здавалося, що усміхнені обличчя ветеранів помолодшали, а пісня додавала енергії, оптимізму.
Душевними та зворушливими піснями, які розчулили людей поважного віку, присутніх вітали працівники районного Будинку культури.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^