» Як у Сорочинцях
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 11-10-2017, 08:39
11-10-2017, 08:39

Як у Сорочинцях

Щороку незабутнім святом для учнів і вчителів стає шкільний ярмарок. Такі ярмарки ­ це своєрідні конкурси дитячої творчості, що є невід'ємною частиною життя школи. Вони не тільки поєднують, але й надихають весь шкільний колектив, створюють умови для творчої активності всіх його учасників.З давніх­давен проводиться ярмарок восени, коли зібрано врожай. І йшли на нього не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитися і себе показати.
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний ярмарок у Курінській ЗОШ І­ІІ ст. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі, з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.
Участь у ярмарку традиційно брали всі класи школи, окрім найменших. Хоча, звичайно, вони теж долучилися до шкільного свята, із задоволенням купуючи те, що продавали їхні старші друзі. Тим більше, що було стільки усього смачного.
Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – торти, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики, желе, сирники, пиріжки. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – вареники, деруни, канапки у найнеймовірніших варіаціях та оздобленні і улюблена гарбузова каша.
Атмосфера на ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Тож яскраве свято припало до вподоби кожному ­ діти посмакували випічкою, а вчителі тішились гарним настроєм своїх учнів.
Охочих поласувати смаколиками виявилося чимало, тож дитяча випічка розійшлася менш ніж за годину. Прикупити домашньої випічки до школи завітав голова сільської ради
Леонід Васильович Вдовенко, який жваво торгувався з юними продавцями.
Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні молодших класів. Експозиції від початкової школи допомагали представляти батьки та вчителі, але діти брали ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар. При цьому і дорослі, і юні продавці ретельно дотримувались усіх санітарно­ гігієнічних норм, – продавали лише в одноразових рукавичках, застосовували одноразовий посуд, серветки. А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.
Долучаючи дітей до таких заходів, ми маємо на меті ознайомити їх з традиціями ярмаркування українського народу, виховувати риси дбайливих господарів, формувати бережливе ставлення до результатів праці, спонукати до творчої активності, розвивати уяву і фантазію, згуртовувати учнівський та батьківський колективи.
А на закінчення свята з вуст ведучих пролунали щедрі побажання:
Ми бажаєм вам, щоб завжди
На ваших столах був достаток.
Щоб було що продавати,
Щоб було що купувати,
Щоб родила щедро нива,
Щоб у хаті все як слід,
Щоб довіку був щасливий
Український славний рід!

Надія Гриненко,
заступник директора з навчально­виховного процесу.

 
 
 
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Кірі Юріївні АРТЕМЕНКО


на 9 років
Рости, дорогенька, всім на щастя,
хай тобі всміхається доленька ясна,
Бог оберігає твоє серденько, подарує ласку,
хай життя твоє буде схоже на казку,
принесе  в дар здоров’я
і рясні зорепади щастя.
Тато, мама, бабусі Люба,

Ліда, дідусь Микола.
с.Бахмач­1-­м.Дніпро.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


баян «Україна»,
пініно «Україна».

Детальніше

Переробляємо


насіння
соняшнику
з максимальним
віджимом.
Віялка.
Фільтрація
за бажанням.

Детальніше

Набір


на курси бджолярів


Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р26000110192 код 02476103
МФО 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^