» Змагалися туристи-вчителі
Інформація до новини
  • Переглядів: 443
  • Автор: admin
  • Дата: 11-10-2017, 08:41
11-10-2017, 08:41

Змагалися туристи-вчителі

4­6 жовня на території табору «Юний турист» поблизу с. Количівки Чернігівського району відбулися обласні змагання зі спортивного туризму серед педпрацівників, присвячені Всесвітньому Дню туризму. У змаганнях брало участь 14 команд із різних регіонів Чернігівщини. Бахмацький район представляла команда «Фортуна» у складі керівника гуртків Бахмацького будинку дитячої та юнацької творчості Заїки Олександра, учителя інформатики Митченківського НВК Рибця Олександра, учителя української мови і літератури Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5 Левченко Тетяни, учителя трудового навчання Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №1 Семенчук Ольги. Представником команди був учитель фізичної культури Батуринської ЗОШ І­ІІІ ст. ім. Григора Орлика Кисіль Володимир, а суддею – учитель географії і біології Тиницької ЗОШ І­ІІІ ст. Йосипенко Микола.Упродовж усіх 3­х днів лив дощ, неначе випробовуючи команди на міцність, але наші туристи так майстерно обладнали бівак, що на території Бахмацького табору було сухо й комфортно.
У перший день відбулися «Спецзавдання», що складалися з 7 етапів: переправа по жердинах, в’язання вузлів, буртування мотузки і траверс умовного схилу, переправа по купинах, топографія, долікарська допомога, вимірювання відстані до предмета. Наша команда у важких погодних умовах і запеклій боротьбі із суперниками, посіла лише 11 місце. Та бахмачани не втратили надію і наступного дня в змаганнях зв'язок були 7­ми. Після обіду відбулося змагання з велосипедного туризму (фігурне водіння і тріал). Від «Фортуни» виступали Заїка і Рибець Олександри, які поділили ІІІ­ІV місця з командою Семенівського району. Останнього дня після нічної проливної зливи відбулася командна «Смуга перешкод», де бахмачани показали приклад іншим, що можна подолати цю дистанцію, не зробивши жодного штрафу, але за часом проходження поступилися двом минулорічним чемпіонам та призерам посівши ІІІ місце.
У загальному заліку, здивувавши всіх, «Фортуна» піднялася на 4 місце, пропустивши вперед команди м. Новгорода­Сіверського, м. Ніжина та Семенівського району.
У конкурсі «Туристський побут» бахмачани традиційно посіли першу сходинку завдяки старанням і кулінарним здібностям представнику Батуринської ОТГ і улюбленцю команди Киселю Володимиру.
Додому поверталися втомлені, але щасливі, із грамотами, в мокрому одязі і взутті, але з гарними враженнями й гарячими серцями та приємними спогадами.
Тетяна Левченко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^