» На війні головне – солдатська єдність, братерство та підтримка рідних
Інформація до новини
  • Переглядів: 21
  • Автор: admin
  • Дата: 11-10-2017, 08:58
11-10-2017, 08:58

На війні головне – солдатська єдність, братерство та підтримка ріднихНапередодні Дня захисника України у Бахмацькому районному історичному музеї відбулася зустріч учасника АТО Сергія Валентиновича Беззубця з учнями 10 класу ЗОШ №4.
Сергій Валентинович народився в нашому місті у родині Валентина Федоровича та Віри Олексіївни Беззубців. Коли навчався в старших класах ЗОШ №4, до школи завітали її випускники, які із захопленням розповідали про навчання у військовому льотному училищі, хлопець захопився їх розповіддю і тому не дивно, що після закінчення школи, вступив до військового льотного училища. Сергій Валентинович розповідав, що літати почав 10 років тому. А коли війна торкнулася чорним крилом України, бортовий авіаційний технік Збройних Сил України одним із перших кинувся на захист суверенітету нашої держави, до 2014 року вильотів було мінімум 300 часів за 7 років, тоді як розпочалася антитерористична операція за 40 днів ­ 200 часів вильоту. Авіація з перших днів поставляла боєприпаси, перевозила поранених.
Військовий зумів показати себе на війні з кращого боку. Має високі показники в службі, сумлінно виконує свої обов`язки, завжди готовий допомогти колегам. Йому неодноразово доручали виконувати найскладніші бойові завдання. Керівництво знає – не підведе. І саме від його скоординованих дій, вміння виконувати накази командирів залежала доля бойових побратимів.
Важко говорити нашому земляку про військові будні. Лише зазначає, що на війні головне – це солдатська єдність, братерство та підтримка рідних: дружини Марини та доньок Катерини та Дарини, які знають, що їх батько патріот, Герой ­ захисник Вітчизни.
Неодноразово Сергій Валентинович згадував волонтерів ­ бахмачан, які підтримують наших вояків з перших днів АТО. Саме вони на зібрані кошти купили йому бронежилет.

Дивовижна розповідь нашого земляка про службу в АТО вразила та захопила всіх дітей, деякі захотіли вступити до Харківського авіаційного інституту, про який Сергій Валентинович говорив у своїй розмові.
Ця зустріч нікого не залишила байдужим, адже саме такі заходи формують у дітей патріотичне почуття, виховують громадянина ­ патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь­який час стати на захист своєї Батьківщини.
Наталія Шевченко,
старший науковий співробітник
Бахмацького районного
історичного музею.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Кірі Юріївні АРТЕМЕНКО


на 9 років
Рости, дорогенька, всім на щастя,
хай тобі всміхається доленька ясна,
Бог оберігає твоє серденько, подарує ласку,
хай життя твоє буде схоже на казку,
принесе  в дар здоров’я
і рясні зорепади щастя.
Тато, мама, бабусі Люба,

Ліда, дідусь Микола.
с.Бахмач­1-­м.Дніпро.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


баян «Україна»,
пініно «Україна».

Детальніше

Переробляємо


насіння
соняшнику
з максимальним
віджимом.
Віялка.
Фільтрація
за бажанням.

Детальніше

Набір


на курси бджолярів


Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р26000110192 код 02476103
МФО 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^