» Водійська справа - до душі
Інформація до новини
  • Переглядів: 259
  • Автор: admin
  • Дата: 27-10-2017, 08:52
27-10-2017, 08:52

Водійська справа - до душі


Щорічно в останню неділю жовтня працівники автомобільного транспорту й дорожнього господарства відзначають своє професійне свято. Нині важко уявити сучасне життя, господарську діяльність та побут людей без використання автомобільної техніки. У цій важливій сфері трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування різних галузей господарства району та життєдіяльності населених пунктів Бахмаччини.

Злагоджено, сумлінно та відповідально працюють водії у СТОВ «Надія». Всі вони фахівці своєї справи. Хоча й керують різним автотранспортом ­ легковим і вантажним, але вболівають за спільний результат ­ безперебійне функціонування автопарку, від якого залежить в певній мірі добробут господарства. Це напружена і в той же час почесна праця. Для водіїв такі поняття, як взаємовиручка та відчуття товариського плеча мають вагоме значення.
Вже сім років завзято трудиться у сільгосппідприємстві інженер з механізації трудомістких процесів Володимир Леус. Він слідкує за впровадженням механізації та автоматизації, що сприяє підвищенню технічного рівня виробництва, продуктивності праці, забезпеченню сприятливих умов праці. До цього чоловік обіймав посаду начальника гаража. Тож про роботу автопарку СТОВ «Надія» розповідає багато.Та й сам Володимир Леус вправний водій, який вже чимало років керує автомобілем та передає свій досвід молодим колегам.
Серед досвідчених водіїв сільгосппідприємства і Віталій Петлай, який працює на великоваговій техніці. За кермом автомобіля чоловік з 1982 року. Це водій не лише за професією, а й за покликанням. У гарячу пору збирання зернових за день Віталій Петлай перевозить 80­100 тонн залотавого збіжжя. Цінують і поважають його в колективі, а керівництво за сумлінну працю відзначає нагородами. По трудовій стежині свого батька впевнено прямує син Роман, який також працює водієм. Отож водійська династія Петлаїв має своє продовження.
За плечима Валерія Іванченка більше сорока років трудового стажу. Професійну діяльність свого часу він розпочинав у колишньому бурякорадгоспі. Потім так склалося життя, що довелося трудитись на різних підприємствах. Та ось вже 4 роки, як Валерій Іванченко повернувся працювати у СТОВ «Надія». Нині чоловік транспортує корми для тварин. Незважаючи на свій вік, вправно справляється з дорученою справою.
Одним із кращих водіїв господарства керівництво відзначає Ігоря Кіряхна. На нього завжди можна покластися у роботі. За тривалий час він зарекомендував себе добросовісним та старанним працівником. Майже все своє трудове життя Ігор Кіряхно віддав водійській справі. 23 роки він безперебійно керує великоваговиком. Досвідом ділиться з молодими колегами. Недарма говорять, що людина славна своєю працею. За багаторічну сумлінну працю водій має чимало відзнак. Нині Ігор Кіряхно поспішає своїм КамАЗом на поле, аби швидше завантажити автомобіль кукурудзою та відвезти на елеватор доки погода сприяє.
Жодного разу не пошкодував про вибір професії Віталій Шепель. 38 років трудиться водієм у сільгосппідприємстві цей завзятий чоловік. Працює він на легкових автомобілях. Його трудові будні – перевезення до місця призначення працівників господарства. Про Віталія колеги говорять, що завжди вислухає, допоможе, дасть слушну пораду.
Начальником автогаража працює Артур Роговий. Після закінчення транспортного вузу молодий фахівець став до роботи у сільгосппідприємстві. Трудиться вже майже рік, робота йому подобається.
Всі разом фахівці докладають зусиль, щоб СТОВ «Надія» діяло стабільно і продуктивно.
Тож напередодні професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, бажаємо всім водіям району міцного здоров’я, легких і безпечних доріг.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^