» Відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 093
  • Автор: admin
  • Дата: 7-09-2015, 10:00
7-09-2015, 10:00

Відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації

28 серпня голова райдержадміністрації Віктор Міщук провів розширене засідання Колегії райдержадміністрації, на якому йшлося про стан готовності закладів освіти району до початку нового навчального року та про попередження правопорушень і зловживань у бюджетній сфері.

У заході взяли участь начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, підприємств, установ, організацій, сільські, міські та селищний голови, директори загальноосвітніх навчальних закладів району.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Комар проінформував з першого питання.

У новому навчальному році працюватимуть Бахмацька гімназія, 14 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., 6 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст., 10 навчально-виховних комплексів, одна загальноосвітніх шкіл І ступеня. Шкільні автобуси підготовлені до роботи у новому навчальному році за винятком деяких шкіл. У школах району встановлено 25 навчальних комп’ютерних комплексів, загальна кількість комп’ютерів – 335, є 6 мультимедійних комплексів. Для покращення температурного режиму в осінньо-зимовий період та економії енергоресурсів у загальноосвітніх школах за спонсорські кошти встановлюються пластикові віка. У 13 загальноосвітніх навчальних закладах облаштовано внутрішні туалети. Поточні ремонти закінчено в усіх навчальних закладах. Своєчасно здійснювались виплати заробітної плати, відпускних та оздоровчих, заборгованість із соціальних виплат відсутня. У районі функціонує 13 дошкільних навчальних закладів та 10 дошкільних груп у навчально-виховних комплексах. Дошкільною освітою охоплено 1050 дітей дошкільного віку. Продовжується упровадження Державного стандарту початкової середньої освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у 4-х та 7-х класах. Надходження підручників за рахунок бюджетних коштів відбудеться з початком навчального року. по всіх навчальних закладах завершується заповнення вакансій педагогічних працівників.

По обговоренню голова райдержадміністрації Віктор Федорович звернув увагу присутніх на проблему по підвезенню школярів, забезпечення продуктами харчування, заповнення педагогічними кадрами та покращення якості освіти, встановлення внутрішніх туалетів, підготовку приміщень шкіл до опалювального сезону.

«Усі діти, які підлягають навчанню, повинні сісти за парти. Спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації, відповідними районними службами, керівниками територіальних громад проконтролюйте, щоб діти з неблагополучних сімей своєчасно прийшли до школи», - наголосив Віктор Міщук.

Друге питання розглянули протокольно.

За підсумками обговорення будуть прийняті відповідні доручення та розпорядження голови райдержадміністрації.

 


 

 

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій   з громадськістю апарату райдержадміністрації

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^