» Калиновий гай - пам'ять про Героїв
Інформація до новини
  • Переглядів: 951
  • Автор: admin
  • Дата: 3-11-2017, 09:33
3-11-2017, 09:33

Калиновий гай - пам'ять про Героїв

З давніх­давен в Україні шанують калину. Саме цей тендітний кущик вважається символом нашого народу та рідної землі. Недарма люди говорять: «Без верби і калини – нема України». Як символ вічної людської пам’яті, калину саджали на могилах померлих козаків та воєвод, які боролися за незалежність та свободу українського народу.Згодом білопінним квітуванням та червоними плодами буде радувати людей калиновий гай, який нещодавно висадили у с.Щучій Греблі на честь загиблих Героїв. Ідея створення калинового насадження виникла у матері Василя Прохорського, Героя Небесної Сотні, Світлани Діденко.
­Я давно думала, як увіковічити пам’ять про полеглих синів України, які ціною власного життя відстоювали краще майбутнє своєї Батьківщини. Було багато варіантів, але вибір зупинився саме на калиновому гаї. Адже калина своїми червоними ягідками нагадуватиме майбутнім поколінням про кров, яку пролили наші діти заради вільної України,­ говорить Світлана Миколаївна.
Задум матері Героя допоміг втілити у життя народний депутат України Валерій Давиденко. За його сприяння було закуплено 100 калинових саджанців та надана техніка для розчистки місця.
До посадки гаю долучилися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Бахмацький міський голова Павло Шимко, родини загиблих воїнів АТО, депутати обласної та районної рад, учасники АТО, очільники окремих громад, учнівська молодь, громадськість.
Оперативно та злагоджено всі взялись до роботи. Навіть дрібний дощик не став на заваді людям, які висадили символічну сотню калинових кущів, адже дощова погода якраз сприяла тому, щоб саджанці добре прийнялися та нагадували про безцінний подвиг вірних синів України.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^