» Професія, пов'язана із залізницею
Інформація до новини
  • Переглядів: 244
  • Автор: admin
  • Дата: 3-11-2017, 09:40
3-11-2017, 09:40

Професія, пов'язана із залізницею


Бахмач називають містом залізничників. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і нині працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята і будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
Серед них шляховий майстер КМС­285 Сергій Анатолійович Пацук. Вправний та цілеспрямований чоловік своє професійне життя пов’язав із залізницею. Торувати трудову стежину він розпочав у КМС­285 у 1988 році монтером колії. Звісно, робота не з легких, адже вимагає високої відповідальності та організованості. Згодом вже працював на посаді бригадира. Отож за тридцятирічний стаж роботи чоловік пройшов щаблями кар’єрного росту до шляхового майстра. Аби вдосконалити рівень професійних знань, він займається самоосвітою, цікавиться новинками залізничної галузі та проходить курси підвищення кваліфікації.
Нині у підпорядкуванні Сергія Пацука сумлінно трудиться 18 залізничників, серед яких 5 жінок. Колектив дружній та злагоджений. Бригада під керівництвом майстра займається збиранням та ремонтом рейкошпальних решіток, стрілочних перебоїв, демонтажем решіток тощо. Зазвичай працюють камеесівці на підприємстві, але трапляється, що за потреби виїжджають на місце виконання колійних робіт.
За тривалий час роботи за сумлінне виконання посадових обов’язків чоловік отримував відзнаки, серед яких і «Кращий робітник».
­ Швидко плине час, не згледівся, як пройшло стільки років роботи у КМС­285. Здається, тільки­но вчора прийшов сюди працювати, а вже стільки часу минуло. Але не шкодую, що обрав саме цей шлях, бо ж залізнична справа до душі,­ посміхаючись, розповідає Сергій Анатолійович.
Шанують і поважають його у колективі. Молоді колеги дослухаються до слушних порад досвідченого майстра.
Цілком природно, що цікава та енергійна робота на залізниці дає підґрунтя для створення сімейних династій. До когорти залізничників входить і син Сергія Пацука Євгеній. Другий рік він вправно трудиться монтером колії. Чоловік надихає його на працю власним прикладом.
Із вдячністю згадує Сергій Анатолійович своїх старших наставників, які допомагали не лише словом, а й ділом, – Анатолія Олексійовича Садовського та Миколу Андрійовича Чигринця. Пліч­о­пліч трудилися із нинішнім виконробом колійної колони №2 Сергієм Івановичем Горбатенком. Їхні мудрі поради неодноразово ставали в нагоді чоловіку.
Окрім цього Сергій Анатолійович хороший господар, люблячий чоловік та найкращий тато для сина та доньки. У вільний від роботи час він полюбляє податися на тихе полювання, посидіти з вудкою біля водойми. А ще подобається чоловіку із сім'єю проводити час на природі. Саме там він відпочиває душею.
Тож найкращі вітання всім працівникам залізничних магістралей з нагоди свята. Нехай робота буде вам на радість, а кожен день додає силу, наснагу і міцне здоров’я.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^