» Справжній помічник - соціальний працівник
Інформація до новини
  • Переглядів: 245
  • Автор: admin
  • Дата: 3-11-2017, 09:51
3-11-2017, 09:51

Справжній помічник - соціальний працівник


У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Вони обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію ­ постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує. Саме працівники соціальної сфери вчасно подають руку допомоги тим, кому так необхідна підтримка, добре слово, увага і піклування, дарують душевне тепло, вселяють надію та віру.
Ганна Пархоменко – соціальний працівник із села Гайворон. Для дванадцятьох гайворонців, яких жінка обслуговує, вона стала майже рідною. Непросту жіночу долю влаштувало Ганні Андріївні життя, але попри все вона має добре серце і чутливу душу. Як говорить Гайворонський сільський голова Валентин Бойко, Ганна Пархоменко уже більше 20 років трудиться соціальним працівником по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, завжди добросовісно ставиться до роботи. Вона чуйна, добра і відгуклива, з кожним вміє знайти спільну мову, її поради завжди слушні і своєчасні.
Робота у Ганни Пархоменко, звичайно ж, не з легких, але жінка вже не уявляє свого життя без підопічних, до яких за роки дуже звикла, можна сказати, що прикипіла і душею, і серцем. Всі вони з нетерпінням чекають енергійну і доброзичливу Ганну Андріївну, щоб поговорити, довірити щось особисте, дізнатися новини.
Всі люди, яких обслуговує соціальний працівник, пройшли нелегкими життєвими стежками, мають непрості долі. На всіх у жінки вистачає теплих слів, співчуття, уваги. А ще вона є справжньою помічницею та порадницею для стареньких і в хаті, і на городі. Адже жінка продукти харчування вчасно доставить, води та дров принесе, в домі прибере і на городі допоможе лад навести. У будь­яку погоду, у будь­яку пору року її справжнім помічником є велосипед. Саме завдяки йому відстані здаються коротшими, а сумки з продуктами – легшими.
Крім роботи, до якої Ганна Андріївна ставиться так відповідально, вона і дома вправна господиня, гарна дружина та мама. Разом із чоловіком тримають чимале господарство, обробляють город. Часто до рідного дому зі столиці навідується донька, аби побачитись із рідними, досхочу наговоритися, допомогти.
Слова вдячності та лагідні усмішки на обличчях стареньких ­ найкраща нагорода для Ганни Пархоменко. Нині жінка перебуває на лікарняному, тож нехай найщиріші відгуки підопічних, які так Вас чекають, шановна Ганно Андріївно, стануть цілющими ліками і допоможуть якнайшвидше одужати та повернутися до роботи.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^