» Святиня продовжує опікуватися своїми вірними
Інформація до новини
  • Переглядів: 287
  • Автор: admin
  • Дата: 10-11-2017, 13:05
10-11-2017, 13:05

Святиня продовжує опікуватися своїми вірними


У Рубанській Свято­Миколаївській церкві уже рік, як мироточить старовинна ікона Святого Миколая Мир­Лікійського. Ця ікона була ще в красивому Рубанському храмі Святого Миколая до 1917 р.

Увесь цей час не одне покоління рубанців молилось перед цим образом, лунали щирі молитви в радості і горі, в переслідуваннях і нещасті, яких так густо було в житті нашої громади. І весь цей час Святий Миколай опікувався Рубанкою – доносив молитви своїх вірних до Господа. З відновленням церковного життя у Рубанці у 2008 році святиня повернулася до храму на почесне місце.
І ось уже рік, як ікона замироточила. Саме в цей рік дуже багато подій трапилося в Рубанці – громада втратила свого багаторічного керівника, який трагічно пішов із життя; йде процес болючий, важкий – пошук свого місця в об’єднаній громаді, гостро стоїть питання подальшого існування лікарні, школи. Дуже боляче б’є по Рубанці відсутність виробництва, оренда землі багатьма орендарями, а у семи няньок дитя без ока.
Саме в цей час Рубанська святиня замироточила – дає Святий Миколай знак нам, що Бог не забуває нас у біді. Кличе нас до Себе, просить молитися, об’єднатися і вірити в свої сили. Кличе до праці, кличе берегти своє і цінувати те, що маємо. І дуже хочеться, щоби ми
зрозуміли цей знак…
29 жовтня ікона була виставлена для поклоніння у Рубанській Свято­Миколаївській церкві. Відбулася урочиста служба, величання Святого Миколая, прикладання вірних до Святині.Хвилююча, неповторна мить.
«Прийдімо, поклонімося і припадімо до Христа». З вірою і надією – і повернеться віра в себе, наснага до праці й перемог, до пошуку вірного шляху у нашому розбурханому житєйському морі.
Святиня доступна для поклоніння на кожному Богослужінні, яке звершується настоятелем Отцем Володимиром Павлиною щонеділі та у свята о 14.00. Віра, бодай на макове зерня, творить чудеса!
Олег Калиняк,
житель с.Рубанки.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^