» Турбота про здоров'я
Інформація до новини
  • Переглядів: 941
  • Автор: admin
  • Дата: 10-11-2017, 13:34
10-11-2017, 13:34

Турбота про здоров'я

Минулої п’ятниці на Бахмаччині з робочим візитом перебував народний депутат України Валерій Давиденко. За його ініціативи до району з метою обстеження пацієнтів із хворобами серця того ж дня завітали лікарі Інституту серця МОЗ України на чолі з його директором, доктором медичних наук, професором, заслуженим лікарем України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки Борисом Тодуровим. У поліклінічному відділенні Бахмацької ЦРЛ їх зустрічали голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, завідуючий поліклінічним відділенням Борис Староста, головний лікар Бахмацької ЦРЛ Сергій Чалий.Гості оглянули медичний заклад та кабінети поліклінічного відділення, поспілкувалися з працівниками. Кардіологи інституту серця провели прийом профільних хворих. За день оглянуто та надано відповідні рекомендації щодо подальшого лікування близько п’ятдесятьом мешканцям нашого району. Переважна більшість пацієнтів вперше зверталася за консультацією до фахівців такого рівня, а частина жителів Бахмаччини вже неодноразово отримувала допомогу від лікарів Інституту серця МОЗ України, тому щиро дякувала за організований прийом в райцентрі, адже поїздки на консультацію до спеціалістів у столицю для хворих – це дуже нелегка і виснажлива справа.
Для лікарів району презентована лекція, присвячена, як зазначив сам Борис Тодуров, найактуальнішій проблемі – хворобам серця, адже на сьогодні хвороби серця і судин займають у структурі смертності 66%. Борис Михайлович сказав, що за рік у нашій країні від серцево­судинних захворювань помирає майже півмільйона людей, чимало з них – від інфаркту, багато хворих стають інвалідами. Переважна більшість людей, які переносять серцеві хвороби,­ допенсійного віку. Також він наголосив на потребі у придбанні ангіографічної установки, за допомогою якої можливо якнайточніше проводити обстеження серця, усувати вади серця та проводити імплантацію менш травматичним способом – без розрізу грудної клітки. До речі, у нашій області лише 3 такі установки є у місті Чернігів. Завершуючи лекцію, Борис Тодуров зазначив, що двері Інституту серця завжди відчинені для пацієнтів, а він і його колеги завжди готові допомогти бахмачанам.
Лікарі району щиро дякували за чудову зустріч. Борис Тодуров має 30­річний стаж в області кардіохірургії. Він провів першу в Україні операцію з пересадки серця. У 2001 році вперше в Україні зробив операцію Батісти ( альтернатива трансплантації серця) і торакоскопічну операцію дитині з вродженою вадою серця. З 2000 по 2007 роки провів чотири трансплантації серця, три з яких завершилися успішно. У 2005 році також вперше в нашій країні захистив докторську десертацію з хірургічного лікування тромбоемболії легенової артерії. Вперше в Україні провів імплантацію механічного серця. У 2016 році визнаний «Людиною року» за версією журналу «Новий час» ­ за порятунок життів і новаторство у медицині.
У рамках візиту народного депутата України відбулася іще одна приємна подія – Валерій Давиденко вручив головному лікарю КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико­санітарної допомоги» Вікторії Петройтіс ключі від автомобіля для надання своєчасної медичної допомоги населенню, який був придбаний за кошти державної субвенції.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^