» Депутати ухвалили рішення із 38 питань
Інформація до новини
  • Переглядів: 692
  • Автор: admin
  • Дата: 10-11-2017, 13:36
10-11-2017, 13:36

Депутати ухвалили рішення із 38 питань

З метою вирішення важливих проблем розвитку району та окремих галузей, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально­технічних та інших ресурсів відбулася 12 сесія районної ради сьомого скликання. На пленарне засідання сесії зареєструвалося 30 районних обранців. Вів сесію голова районної ради Віктор Міщук. В її роботі брали участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, депутат Чернігівської обласної ради Ярослав Сторубльов, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.Перед розглядом питань порядку денного було визнано повноваження депутата районної ради Гераська Віталія Васильовича відповідно до Постанови районної виборчої комісії.
Першим депутати розглянули питання про внесення змін до Програми діяльності КП «Бахмацьке». У зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, збільшенням ціни на енергоносії, передачею землі, що знаходилась в оренді комунального підприємства, учасникам АТО, зменшилась дохідна частина підприємства. КП «Бахмацьке» тривалий час працювало, можна сказати, виконуючи соціальну місію: собі у збиток забезпечувало діяльність буфетів у школах міста, враховуючи необхідність якісного харчування учнів. Зважаючи на скрутне фінансове становище, що виникло з об’єктивних причин, депутатами, після змістовного обговорення, прийнято рішення про фінансову підтримку даного підприємства. Перспективою подальшого розвитку підприємства є оформлення необхідної документації для видобутку піску на колишньому війському полігоні поблизу міста Батурин. На даний час ця земельна ділянка перебуває в оренді комунального підприємства.
Згідно з інформацією, яку надала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Мельник, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017року та внесли зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2016 року № 3 «Про районний бюджет на 2017 рік», розподіливши фінанси у відповідності до наданих пропозицій.
Реагуючи на сучасні освітні запити та потреби населення району щодо надання якісних освітніх послуг, з метою вдосконалення загальної середньої освіти, зміцнення матеріально­технічної бази навчальних закладів, оснащення їх сучасним обладнанням для створення додаткових можливостей розвитку учнів, враховуючи територіальне розміщення навчальних закладів та чисельність учнівського контингенту закладів освіти у сільській місцевості депутатами вирішено утворити Бахмацький освітній округ Чернігівської області та визначити Бахмацький заклад загальної середньої освіти І­ІІІ ступенів № 2 Бахмацької районної ради Чернігівської області опорним закладом, до якого здійснюється підвіз учнів із с.Часниківки, с.Пашків, с.Бахмача.
Для забезпечення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики правопорушень, зниження рівня злочинності в районі була прийнята Програма профілактики злочинності, якою передбачено 70 тис.грн у цьому році та 95 тис.грн у 2018 році на придбання та встановлення відеокамер спостереження.
Вкрай важливим для підтримки і збереження майна спільної комунальної власності територіальних громад району було прийняття Програми розвитку місцевого самоврядування, якою передбачені кошти на проведення поточних та капітальних ремонтів об’єктів спільної комунальної власності, на виготовлення правовстановлюючих документів і технічних паспортів, на проведення заходів з благоустрою територій та інше.
Депутатами також було внесено зміни до ряду діючих програм, що дало можливість покращити стан справ у тій чи іншій галузі. З метою створення в подальшому самостійного підрозділу Бахмацького БТІ прийнято клопотання до Чернігівської обласної ради та ініційовано передачу майна і архівних документів у спільну комунальну власність територіальних громад Бахмацького району.
Жвавого обговорення набуло питання про звернення Бахмацької районної ради до Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» щодо передачі бібліотечного фонду бібліотеки, розміщеної в будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості. Вкотре до присутніх звернулась бібліотекар Валентина Бойко з проханням залишити бібліотеку у тому приміщенні, де вона зараз.
Враховуючи звернення в.о. головного лікаря державного закладу «Вузлової поліклініки станції Бахмач Південно­Західної залізниці» з метою належного рівня медичного обслуговування населення, збереження обсягів платних послуг, раціонального та економного використання бюджетних коштів депутатами прийнято рішення створити комунальний заклад «Бахмацька поліклініка» Бахмацької районної ради Чернігівської області на базі цілісного майнового комплексу спільної комунальної власності територіальних громад Бахмацького району, за адресою: вул. Деповська 8, м. Бахмач, Чернігівська область.
Враховуючи рішення четвертої сесії Бахмацької районної ради сьомого скликання від 27 квітня 2016 року №5 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Бахмацька районна рада», відповідно до вимог чинного законодавства затверджено передавальний акт редакції
Бахмацької районної газети «Голос Присеймів'я».
Депутатами внесено зміни і доповнення до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад Бахмацького району та затверджено Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною комунальною власністю територіальних громад Бахмацького району.
Рішення щодо надання відділу освіти Бахмацької районної державної адміністрації дозволу на передачу в оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад Бахмацького району ­ умовно виділених частин нежитлових приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для розміщення торгівельних автоматів, що відпускають продовольчі товари (кавові апарати) депутатами не прийняте.
Під час роботи сесії також затверджено ряд технічних документацій на земельні ділянки, підтримано депутатський запит щодо облаштування автобусної зупинки та надано зменшений розмір орендної плати бюджетним установам.
Зважаючи на ситуацію, яка склалася на території Бахмацького району, пов'язану із скоєннями ряду тяжких та резонансних злочинів, депутати прийняли Звернення до Генерального прокурора України, прокурора Чернігівської області, Міністра внутрішніх справ, Голови Національної поліції, начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з вимогою об'єктивного та кваліфікованого розслідування даних злочинів і притягнення до відповідальності не лише виконавців, а й замовників.
Депутатами підтримано також ініційоване фракцією ВО "Свобода" та учасниками РУВ звернення до Генеральної прокуратури України та прокурора Чернігівської області про перевірку правомірності надання колишньому військовому комісару Левчановському Е.О. статусу інваліда війни.
Загалом, в результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили рішення з 38 питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Віктор Міщук закликав депутатів надалі поводитися толерантно на сесійних засіданнях та мати повагу один до одного.
З метою забезпечення соціально – економічної стабільності в районі депутатський корпус повинен працювати виважено та помірковано, приймати відповідні рішення злагоджено, без зайвих амбіцій, не займатися політиканством. Саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді важливих проблем життєдіяльності району і працювати на загальну справу — підвищення добробуту наших громадян.
Організаційний відділ районної ради.З матеріалами сесії можна ознайомитись на офіційному сайті Бахмацької районної ради https://bhrr.gov.ua/
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^