» 90-ті повертаються? або Для тих, хто хоче знати правду!
Інформація до новини
  • Переглядів: 424
  • Автор: admin
  • Дата: 10-11-2017, 13:37
10-11-2017, 13:37

90-ті повертаються? або Для тих, хто хоче знати правду!

Ми, українці, вже могли б додати у скарбницю народної творчості особливий розділ – «Прикмети до виборів». З’явилися листівки з компроматом – то вже вибори незабаром. І чим більше бруду – тим краще. А якщо в них про гроші, які «у нас вкрали», то взагалі «свято наближається»… Чи то є правдою – вже не важливо. Мета досягнута: народ «завівся». Або «повівся», як хочете.
Так ось і в нас, у Бахмачі, цього тижня хтось (а хто, ви зможете здогадатися, якщо прочитаєте це інтерв’ю до кінця) намагався «завести» громаду. Розберемося?
Вночі на понеділок (бо всі брудні справи робляться саме вночі) у поштових скриньках бахмачан з’явилися листівки. На гарному папері, якісного друку, із яскравою мистецькою карикатурою. Ну, звісно ж, на «злочинну» владу – коли це українці її любили… І якби лише на неї, мене, чесно кажучи, це аж ніяк не хвилювало б – сама відіб’ється. Але абсолютно несподіваним для мене особисто став другий фігурант цієї злісної, цинічної, вкрай брудної анонімки. Звичайно, анонімки, бо під таким лайном не підпишеться навіть найпродажніший автор. Давно відомо, що правду у вічі здатні говорити одиниці. Саме таким ось уже кілька років, із початку Майдану, я знаю Володимира Брюховецького. Ні, трохи раніше: познайомилися ми під час поїздки на акцію «Вставай, Україна!» в електричці на Київ. Нас тоді було декілька чоловік, а запам’ятались мені саме він і Артем Ільченко, тоді ще зовсім юний. Гарячі, з блиском в очах, обидва мені здалися схожими на дон­кіхотів – готові грудьми кидатися на вітряки бандитської влади. Так і було – вони й кинулися: на Майдані були всі ті криваві дні і на війну з росією пішли у перших рядах. А після – війна на місцях. Розворушили те, на що досі рука не підіймалася ні в кого,­ зачепили місцевих князьків. Бо вітряки ті стоять і досі, навіть зміцніли, а дон­кіхоти все падають… Але й не сподівайтесь, не вийде у вас заплямувати наших хлопців – зламаються ваші крила!
Тож, хочете, бахмачани, знати правду? Ви знаєте, брехню легко розбити – треба просто поставити їх поряд, брехню і правду. Як було насправді, ми спитаємо у самого Володимира Брюховецького.
Отже, їхня «правда» (тут і далі цитуємо анонімку): Володимир Брюховецький «…все свідоме життя прожив на Сумщині у батьків дружини. Аж раптом після Революції гідності, по квоті «Свободи» проліз на посаду голови Талалаївської РДА. Не пройшло і півроку, як з тріском та позором громада вигнала гастролера зі свого району».
­ Володимир Брюховецький: «Народився я в Носівці на Чернігівщині, а на Сумщину сім’я переїхала, коли мені було два роки. Дружина, як і батьки її, бахмачани. З часу одруження і я живу в Бахмачі. У квітні 2014 був призначений головою Талалаївської РДА, але, як відомо, згодом наша партія прийняла тверде рішення піти з влади. Це було свідоме рішення ВО «Свобода», оскільки ми не хотіли нести відповідальність за дії влади, з якими були не згодні принципово. І всі голови райдержадміністрацій, у тому числі й я, написали заяви про звільнення. Після чого одразу пішов у добровольчий батальйон воювати з агресором». (До речі, наш голова Михайло Виноградов також. – Н. Т.).
Ось вам і перша брехня, і ніякого «тріску і позору» не було, бо свободівці у цій ганьбі (а не «позорі»), що триває досі, не бажали брати участі!
Про другу брехню я навіть не наважилась спитати самого Володю, бо це таке болюче. І болить усій Україні й досі – війна. Його друг, Артем Ільченко, розповідав мені, що саме Володимир виніс його, пораненого, з поля бою. Було це рік тому під Ясинуватою. Воювали вони разом і в Пісках, і в Авдіївці, спочатку це був добровольчий батальйон ВО «Свободи» «Січ», який згодом, як й інші добробати, був підпорядкований МВС. Ось звідки у цьому пасквілі слова: «…став міліціонером». А далі ще цинічніше: якісь міфічні «хлопці, що побували на передовій» говорять, що в АТО він не був, а просидів при штабі. Це про того, хто пройшов бойовий шлях від рядового до командира роти.
Наступна їхня «правда»: «… авантюрист створює на бумазі громадську спілку». Спитаємо про це самого Володимира.
­У червні 2016 року ГО «Вогонь Відродження» виступила з ініціативою згуртування АТО­вців, зібралися побратими, на установчих зборах мене обрали головою ради ГО «Братство АТО». Дещо про наші справи. Саме наша «бумажна спілка» на найближчій сесії райради провела рішення про безкоштовне харчування в дитсадках для дітей учасників АТО і в школах – для дітей, чиї батьки зараз воюють на російсько­українській війні. Саме наша «бумажна спілка» поклопоталася щодо виділення коштів на лікування учасника АТО Олександра Савенкова. А тепер про головне. Саме ця «бумажна спілка» першою порушила питання про виділення землі АТО­вцям. До речі, коли ще у 2014 році я був головою Талалаївської РДА, це питання було вирішене оперативно для всіх АТО­вців, і на сьогодні проблем із землею там для них не існує. А от у нас сталося не так.
На сесії Бахмацької районної ради депутати одноголосно підтримали нашу ініціативу. Усе, перемога!? Але тут таке почалося! Такої кількості вільної землі в районі не виявилося, тому за нашої ініціативи депутатами було прийняте рішення про передачу АТО­вцям земель, що перебували в оренді підриємства райради ­ КП «Бахмацьке» (До речі, КП «Бахмацьке» було створено у 2010 році за часів головування регіонала). Нас тоді блокували як могли. Спочатку тодішній голова райради, якого було обрано в 2015 році, не підписував рішення більше місяця у порушення всіх існуючих норм, а директор КП «Бахмацьке», ставленик того голови, навіть звертався до прокуратури з вимогою відмінити передачу землі, за що розлючені хлопці­АТО­вці вкинули його у смітник. Ви гадаєте це все? Помиляєтеся. Естафету саботажників прийняв Держгеокадастр – структура, що безпосередньо наділяє землю. Майже півроку затягували виділення земельних ділянок АТО­вцям, а насамкінець прислали відмову! Натомість місцеві ділки, побачивши такий ласий вільний земельний шматок, не гаяли часу. Одним з перших урвав 2 га «воїн­герой» ­ майстер з вручення повісток, екс­комісар Бахмацького військкомату. Отут в анонімці правда: він дійсно «виявився не з боязкого десятку»…
Ми врешті землю вибили. А один з активних саботажників, начальник Бахмацького Держгеокадастру був змушений написати заяву на звільнення. На сьогодні більше 100 членів Бахмацького «Братства АТО» вже з земельними ділянками, іншим оформляються документи, і ми продовжуємо приймати заяви!
­До речі, Володимире, пам’ятаю, що після тієї сесії, на якій виділяли землю АТО­вцям, вам і вашому товаришу про фракції ВО «Свобода» Денису Сергієнку, надходили погрози фізичної розправи за те, що ви розворушили тему, про яку знають всі, але мовчать вже десяток років – незаконний видобуток піску з Батуринського полігону. Які новини у цій справі?
­Так, були погрози, навіть гранати і РПГ у двір прилітали, зокрема, депутату райради Борису Соборі, який тоді підтримав нас. Імовірні виконавці злочину вже затримані, а на останній сесії районної ради ми ініціювали звернення до Генпрокуратури та Національної поліції України з вимогою назвати імена замовників.
А щодо піщаного кар’єру наша позиція незмінна: він має працювати виключно в інтересах громади, тобто бути у комунальній власності. Видобуток піску має бути узаконений і контрольований. Як варіант – установлення відеокамер з відкритим доступом, щоб кожен у режимі он­лайн міг бачити, як на цьому заробляє Бахмацький район. Але декого це не влаштовує, їм вигідно залишити все, як є. У крайньому випадку вони пропонують віддати кар’єр у приватну власність. Саме таку позицію озвучили колишні регіонали­ члени нашого краю.
­ Володимире, в Інтернеті з’явився відеосюжет про те, як ви, депутати­свободівці, на останній сесії «проштовхували встановлення в школах Бахмаччини кавових автоматів». Не вірю, що ви, батьки маленьких дітей, взагалі могли пропонувати такий абсурд. Проясніть, будь ласка.
­ Відеосюжет обласного інтернет­видання, який на нашу думку дотичний до одного із нардепів, дивним чином слово в слово повторює згадане у цій анонімці. Ми вже готуємо позов до суду на інтернет­видання із цього приводу, як і за низку інших брехливих сюжетів про нас. Звичайно, ми були проти. Більше того, переконали депутатів не голосувати за цю абсурдну пропозицію. Наша позиція зафіксована у стенограмі сесії, а результати голосування з усіх питань є на сайті райради у відкритому доступі.
Як бачимо, брехня на брехні. Верхом цинізму замовників цієї анонімки, як на мене, є те, що людей, які дійсно воювали, названо «масовкою» і «бандою». А волонтера, який десятки разів був безпосередньо на лінії зіткнення, має відзнаки від бойових підрозділів, звинуватили в тому, що він тікав від повісток. Мало того, в його особі образили всіх волонтерів ГО «Вогонь Відродження», однієї з найвідоміших волонтерських організацій Чернігівщини. Тож і не дивно, у стилі цієї брехливої листівки, зробити героєм «активіста спілки учасників АТО». Хто ж це такий?
­Володимир Брюховецький: Це колишній військовий комісар Бахмацького РВК, який ще у 2014­му звільнився, а якщо по­народному сказати, відпетляв, а через три роки раптом вигулькнув із посвідченням інваліда війни! Про що, власне, ми й хотіли дізнатися від нього особисто­на яких таких фронтах воював цей «кіборг».
Так питається, хто ж тут «перспективний авантюрист» (цитата з листівки)?!
І насамкінець. Анонім питає: «Куди втікатиме свободівець Брюховецький?» Володимир Брюховецький відповідає: «Нікуди! Ми на своїй, Богом даній землі. А негідники хай знають: за все рано чи пізно доведеться відповісти!».
Наталія Теплова,
член ГО «Народна рада Бахмаччини».
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^