» Вітаємо переможця
Інформація до новини
  • Переглядів: 841
  • Автор: admin
  • Дата: 24-11-2017, 08:44
24-11-2017, 08:44

Вітаємо переможця


Користувачі міської бібліотеки­філії №1 ім.І.Франка брали участь в обласному літературному конкурсі патріотичної лірики «Моя земля, земля моїх батьків, боролася й перемагала», який проводився Чернігівською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Конкурс відбувся з метою виховання у молоді патріотизму, любові до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію та культуру; підтримку талановитої молоді та розвитку її творчих здібностей.
Основним завданням конкурсу було виховання громадянина­патріота України, виявлення обдарованої молоді та стимулювання її до створення творів патріотичного спрямування; залучення молоді до поглибленого вивчення творчості українських поетів і письменників; стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.
Конкурс проводився в двох номінаціях «Поезія» та «Проза».
Користувачі бібліотеки ім.І.Франка М.Тчаннікова відправила на конкурс свою поезію, а Б.Кондратенко прозу­твір «Починаймо з себе…»
Почесними головами журі конкурсу була чернігівська поетеса Надія Галковська та сучасна письменниця Олена Печорна, які кожну роботу не просто перечитали, а пропустили через серце.
На конкурс з усієї Чернігівської області було надіслано близько ста робіт юних талантів від 14 до 21 року. Кожна з них пронизана любов’ю до рідної землі, до людей, які гордо називають себе українцями. Користувач міської бібліотеки­філії №1, гімназист 10 кл. Богдан Кондратенко зі своїм твором «Починаймо з себе…» зайняв ІІІ місце. Отримав грамоту і подарунок. Вітаємо переможця!
Світлана Сергієнко,
бібліотекар міської бібліотеки.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^