» Вітаємо переможця
Інформація до новини
  • Переглядів: 32
  • Автор: admin
  • Дата: 24-11-2017, 08:44
24-11-2017, 08:44

Вітаємо переможця


Користувачі міської бібліотеки­філії №1 ім.І.Франка брали участь в обласному літературному конкурсі патріотичної лірики «Моя земля, земля моїх батьків, боролася й перемагала», який проводився Чернігівською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Конкурс відбувся з метою виховання у молоді патріотизму, любові до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію та культуру; підтримку талановитої молоді та розвитку її творчих здібностей.
Основним завданням конкурсу було виховання громадянина­патріота України, виявлення обдарованої молоді та стимулювання її до створення творів патріотичного спрямування; залучення молоді до поглибленого вивчення творчості українських поетів і письменників; стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.
Конкурс проводився в двох номінаціях «Поезія» та «Проза».
Користувачі бібліотеки ім.І.Франка М.Тчаннікова відправила на конкурс свою поезію, а Б.Кондратенко прозу­твір «Починаймо з себе…»
Почесними головами журі конкурсу була чернігівська поетеса Надія Галковська та сучасна письменниця Олена Печорна, які кожну роботу не просто перечитали, а пропустили через серце.
На конкурс з усієї Чернігівської області було надіслано близько ста робіт юних талантів від 14 до 21 року. Кожна з них пронизана любов’ю до рідної землі, до людей, які гордо називають себе українцями. Користувач міської бібліотеки­філії №1, гімназист 10 кл. Богдан Кондратенко зі своїм твором «Починаймо з себе…» зайняв ІІІ місце. Отримав грамоту і подарунок. Вітаємо переможця!
Світлана Сергієнко,
бібліотекар міської бібліотеки.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому класному керівнику

Олені Миколаївні КОСТОВСЬКІЙ
на ювілей,

який вона відсвяткувала 13 грудня
Щиро вітаємо з ювілеєм. Учителю, прийміть уклін доземний за щире серце і любов святу, за людяність і чесний труд щоденний, за відданість, а ще за доброту, за те, що Ви даруєте нам крила, щоб нам летіти у широкий світ. За кожен день і кожне щире слово, за ніжність, ласку в радості й журбі. За те, що в школі нам чудово. Спасибі, рідна вчителько, Вам. Тож щасливої Вам долі, радості доволі, здоров’я міцного, хліба смачного, настрою гарного та неба безхмарного.
Вдячні учні 7 А класу Бахмацької ЗОШ №5 та їх батьки
.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


будинок у м.Бахмачі, вул.Прокоповича (Радгоспна), є дров’яний та електро котли, 3-­тарифний лічильник, міський водогін, сарай, колодязь, гараж. 
Детальніше

Куплю


Шкури лисиці.  Ціна договірна.

Детальніше

Потрібна


жінка по догляду за старенькою жінкою, бажано з медичною освітою і навичками по догляду.
Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^