» 95 осінь художника
Інформація до новини
  • Переглядів: 289
  • Автор: admin
  • Дата: 24-11-2017, 08:48
24-11-2017, 08:48

95 осінь художника


Виставкою живопису в Бахмацькому районному історичному музеї відзначив свій 95­літній ювілей самодіяльний художни Іван Опанасович Ковтун.
За нелегкий плодотворний шлях назбирав безцінну скарбницю творчого матеріалу цей майстер пензля. Картини Івана Опанасовича різні за темами, технікою, художньою цінністю, але їх поєднує головне — висока майстерність автора.
Все в полотнах живописця близьке й знайоме. Ковтун зображує світ, у якому сам живе, через те його роботи зачаровують неповторністю, простотою, зрозумілістю. Повз них не можна пройти байдуже, вони відразу полонять погляд, зігрівають серце, пробуджують найкращі почуття.
Під час відкриття виставки біля творів Івана Опанасовича можна було помітити як учнів ЗОШ №4, так і старше покоління. Всі хотіли поспілкуватися із талановитим митцем, послухати його мудрих порад та відчути позитивний вплив добрих і щирих картин.
„Людина із безмежно широкою душею і відвертим серцем, працелюб, який докладає чималих зусиль задля відродження України”, – так про Івана Опанасовича відгукуються земляки. Мабуть, такі гарні слова і є найбільшою винагородою для ювіляра, стимулом й далі продовжувати розвивати та передавати українські традиції майбутнім поколінням.
Персональну виставку творів живопису Івана Опанасовича можна оглянути впродовж місяця.
Валентина Пушенко,
директор Бахмацького районного історичного музею.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^