» Випускниця четвертої школи - стипендіат президентського Фонду "Україна"
Інформація до новини
 • Переглядів: 946
 • Автор: admin
 • Дата: 24-11-2017, 09:15
24-11-2017, 09:15

Випускниця четвертої школи - стипендіат президентського Фонду "Україна"


Президентський Фонд Леоніда Кучми «Україна» протягом багатьох років упроваджує масштабну програму допомоги обдарованій молоді. Ця благодійна організація щорічно присуджує іменні стипендії кращим студентам українських вишів. У цьому році стипендіатом престижної премії Фонду стала випускниця Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ступенів №4, а нині студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Козій Ірина Анатоліївна.
Науково­дослідницькою діяльністю допитлива дівчина почала займатися ще в школі. Її цікавили факти з історії рідного краю, непересічні особистості Бахмаччини. Навчаючись у старших класах, брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна». Вона написала краєзнавчо­дослідницьку роботу за напрямом «Духовна спадщина мого народу», а в номінації «Із попелу забуття» юна дослідниця отримала подяку Чернігівського обласного відділу освіти.
Зараз Козій Ірина навчається на ІІІ курсі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Вона опановує напрям підготовки «Психологія». Упродовж усього періоду навчання в університеті талановита студентка займається науковою роботою.
Особливе прагнення дівчини до знань виявляється й у тому, що вона вступила до Сумського державного університету на заочну форму навчання за спеціальністю «Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкової артилерії протитанкових ракетних комплексів».

Іра енергійна, креативна, відповідальна. Починаючи з першого класу й закінчуючи одинадцятим, скромна й водночас помітна в учнівському колективі школярка брала активну участь чи не в усіх заходах, які відбувалися в школі, а в університеті Ірина є головою студентської ради та профспілкового комітету факультету психології та соціальної роботи.
Педагогічний та учнівський колективи нашої школи пишаються тим, що професорсько­викладацький склад Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, враховуючи успіхи в навчанні, здобутки в науково­дослідницькій роботі, а також активну громадянську позицію випускниці Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ступенів №4 Козій Ірини, визначив її стипендіатом престижної премії президентського Фонду «Україна». Засновник цієї благодійної організації, яка спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді, екс­президент України Леонід Данилович Кучма привітав найкращих студентів трьох провідних вишів України – Київського авіаційного, Ніжинського державного та Чернігівського технологічного університетів, назвав їх «талантами, що змінять Україну». Про цю подію розповідали засоби масової інформації та інтернет­новини, момент нагородження юної бахмачанки можна побачити у фото­ та відеогалереях на сайті президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна».
Ми висловлюємо щиру подяку батькам Іри за виховання дочки, за допомогу й підтримку в усіх її справах. Віримо в те, що, завдяки власному талантові, наполегливості, креативності, такі молоді люди, як Іра, змінять життя в нашій державі на краще, а їх самих чекає велике майбутнє.
Педагогічний колектив
Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №4.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем
<
Oksana

28 ноября 2017 15:50

Інформація
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
Якщо такі люди будуть змінювати нашу державу то вона скоріше загине і піде в небуття! Я навчаюся в цьому університеті на цьому ж факультеті і знаю про її наукову і активну профспілкову діяльність! Протягом навчального періоду в університеті в неї не було ніякого наукового дослідження вона не приймала участі у жодній олімпіаді на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях, а навпаки навіть на першому курсі так і протягом навчання на старших курсах під час написання університетської олімпіади з психології не ввійшла в число переможців. Якщо враховувати що наукова робота - це курсова, то всі студенти нашої спеціальності пишуть ці наукові роботи і мають право розраховувати на президенську стипендію! А враховуючи те, що вона дає ХАБАРІ навіть при написанні звичайних модульних контрольних робіт то що вже тоді говорити про заліки та екзамени! А також вона демонструє неадекватну поведінку не тільки на навчальних заняття, а і поза навчальною діяльністю, що виявляється у демонстрації своєї неперевершеності по відношенню до оточуючих її студентів. Бачити саме її головою студради ніхто не бажав та і сама вона не бажала стати нею доки не дізналася про додаткові бали до права отримати стипендію. Тому перш ніж публікувати про неї статті та матеріали у ЗМІ потрібно перевірити чи є у неї наукові досягнення, бо соромно за країну у якій борються з корупцією, а самих головних хабарників роблять людми, що будуть змінювати життя в нашій державі! І тому буде зрозуміло яке світле майбутнє з такими людьми як вона нас чекає!!!
<
Бахмацька ЗОШ І-ІІІст.№4

29 ноября 2017 15:54

Інформація
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
Шановна дописувачко або "писако! Мабуть, вас роздирає заздрість та злість за успіхи Іри. Саме такі, як вона, турують шлях до кращого майбутнього нашої держави та є прикладом для наслідування таким , як ви. Радимо ще раз уважно прочитати статтю. Ми, педагоги, згадуємо її досягнення під час навчання в школі, її активну життєву позицію. Іра завжди була і є порядною, скромною, вихованою, адекватною людиною. А вам таке побажання: якщо ви впевнені в своїй правоті , то відкрийте своє обличчя і підпишіться справжнім ім'ям, не ховаючись та не поливаючи брудом успішних однокурсників. Анонімна писанина в більшості своїй є брехнею. А з огляду на те, як швидко ви відреагували на світлини й статтю, це справді наклеп. Перегляньте свою поведінку й погляди на людей, щоб у майбутньому не було соромно за свої вчинки та дії.
<
Ірина Козій

18 декабря 2017 18:28

Інформація
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
Шановна "Оксана"! По-перше, Я 100% -во впевнена, що ти змінила своє Ім'я!
З приводу твого коментаря, особисто я можу відповісти дуже просто і прямо особисто в лице, якщо в тебе вистачить сміливості мені це сказати на пряму! Ти насправді, мабуть, дуже щяслива бездільниця!! Бо замість того,аби муніторити мою сторінку в соціальній мережі, краще б ти зайнялася власною науково-дослідницькою роботу,продемонструвавши наявність своїх знань!
По-друге, ти,дорогенька,вчиняєш зовсім не пристойно, адже скоріш за все, "судиш по собі" Я НІКОЛИ!!!КРІМ ГРОШЕЙ НА РОЗДРУКІВКИ І ФАЙЛИ В НДУ ім.М,ГОГОЛЯ НЕ ПЛАТИЛА!!! У мене викладачі принципово грошей не беруть!!! Можливо і є студенткою,але доволі не чесною!!! і не вдячною!!!
Більше того я впринципі навіть не очікувала даного ставленя до себе!!! мені зараз, не зовсім приємно!! і оправдовувати себе:це справа не вдячна!
Якщо в тебе якісь особистісні непорозуміння по відношенню до мене, то скажи це напряму! Не треба, сидівши в гуртожитку, прийшовши з пар, дописувать чі видумувать!! ПРОДЕМОНСТРУЙ це краще під час навчання!
По-друге, невже ти думаєш, що із близько 500-ста осіб із найбільшого факультету університету візьмуть ту,яка "дає ХАБАРІ навіть при написанні звичайних модульних контрольних робіт то що вже тоді говорити про заліки та екзамени! " з приводу заліків та екзаменів!!! більшість із них у мене відмінний автомат! я їх не складаю!
На рахунок студради!!! Якщо ти, скоріш за все, просто її член, то давай ти будеш головою!!! якщо ти, Шановна Оксано, не хотіла мене бачити на даній посаді! Хоч ти й права: я не хотіла займати посаду голови! В мене й без цього справ вистачає! Мене обрали викладачі!Але зараз мені подобається справа, якою я займаюся!
а те,що ти називаєш "А також вона демонструє неадекватну поведінку не тільки на навчальних заняття, а і поза навчальною діяльністю, що виявляється у демонстрації своєї неперевершеності по відношенню до оточуючих її студентів" ти б кураще працювала!!! а не байдики била! бали за студ раду хочеш, а виконувати свої прямі обов'язки, на жаль,ні! А мені особисто балів і без студради вистачить!!!
Заздрість-дуже неприємна штука! Ти б краще тихенько промовчала, або напряму в деканат, чі на сайт Фонду "Україна" звернулася, не хай би там тобі відповіли!
Те що всі пишуть курсові, то добре! Вони молодці!(але просто за курсову степендій не призначають!) І ти б краще з них приклад брала, а не брехнею коментувала! Особисто мою курсову подавали на конкурс у м.Київ.
Більше коментуватати сенсу не має! На все добре,Шановна "Оксано"! до зустрічі на зборах студради!)
<
Ірина Козій

18 декабря 2017 18:33

Інформація
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
можливо Ти "Оксано" і є студенткою! Але доволі не чесною і не вдячною!*
<
Yagnya

5 января 2018 14:36

Інформація
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
Оксана,батя чисто,хз зачем флеймят все)

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^