» З нагоди професійного свята
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 160
  • Автор: admin
  • Дата: 11-09-2015, 09:12
11-09-2015, 09:12

З нагоди професійного свята

Щорічно  в другу неділю вересня  працівники газового господарства  відзначають своє професійне свято – День  нафтової, газової та  нафтопереробної  промисловості.  Це люди, які  трудяться в одній з провідних  галузей економіки України. Саме від їх сумлінної праці  залежать соціально-побутові умови  населення та  енергетична  безпека  країни в цілому.
З нагоди свята  в урочистій обстановці  своїх колег привітав  начальник  Бахмацького управління  по газопостачанню  та газифікації  Микола Костановський.
Микола Анатолійович повідомив присутнім  приємну новину:  «За активну участь в конкурсі  по утриманню будівель  та прибудинкових  територій  ПАТ «Чернігівгаз-2015» Бахмацьке  УЕГГ відзначено  Почесною грамотою  регіональної  газової  компанії                 «Чернігівгаз», до якої  додається  подарункова картка  на 500 грн для придбання  садового інвентаря.
За високі показники в роботі  та значний  трудовий  внесок  у розвиток  нафтогазової промисловості України  слюсар  з аварійно-відбудовних робіт  в газовому господарстві  Бахмацького управління  експлуатації  газового господарства Олександр Брагіда  отримав Почесну грамоту від  Публічного  акціонерного  товариства  «Чернігівгаз».
З професійним святом всіх, хто  трудиться в газовому  господарстві, привітав перший заступник  голови райдержадміністрації  Володимир Цепух.  Володимир Григорович  побажав  людям цієї  професії міцного здоров’я, добробуту, миру, сімейного затишку, успіхів у роботі та вручив Почесну грамоту  райдержадміністрації та районної ради       водію автотранспортних засобів  Сергію  Бірюку.
Вітаючи працівників  Бахмацького управління  по газопостачанню  та газифікації, Бахмацький міський голова  Павло Шимко  грамотою Бахмацької міської ради за сумлінну  багаторічну працю  та з нагоди свята відзначив слюсаря  з експлуатації  та ремонту газового устаткування  Олександра Бакуліна.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^