» У Чернігові вшанували героїв-чорнобильців
Інформація до новини
  • Переглядів: 201
  • Автор: admin
  • Дата: 22-12-2017, 09:09
22-12-2017, 09:09

У Чернігові вшанували героїв-чорнобильців


Щороку в Україні 14 грудня, в день офіційного завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на атомній електростанції, що сталася 31 рік тому. Цьогоріч борців з невидимим ворогом вітали в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.
Ліквідатори — це люди різних професій, національностей, різного віку. Серед них — пожежники, військовослужбовці, медики, вчені, мобілізовані працівники цивільної оборони.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх героїв, які вступили в нерівну боротьбу з «мирним атомом», і вже відійшли у вічність.
За мужність і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Подяку голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошено колективу Бахмацької районної організації Українського фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, яку вручили голові організації Василю Степановичу Дахну.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^