» Новий сучасний автомобіль швидкої допомоги отримала Бахмацька лікарня
Інформація до новини
  • Переглядів: 554
  • Автор: admin
  • Дата: 22-12-2017, 09:11
22-12-2017, 09:11

Новий сучасний автомобіль швидкої допомоги отримала Бахмацька лікарня


Під час лікування та догляду пацієнтів невід'ємною частиною надання медичної допомоги є їх транспортування. Водночас, послуга планового транспортування (перевезення) лежачих хворих переважно не входить в перелік тих, що надаються районними медичними службами. Разом з тим, використання громадського транспорту або ж особистого автомобіля для перевезення тяжкохворих може бути не лише не зручним, а й становити суттєві погіршення стану здоров'я або ж навіть створити загрозу життю людини. Саме тому для таких перевезень необхідним є використання спеціального санітарного транспорту, оснащеного відповідним медичним обладнанням.
Тривалим був час, допоки такий автомобіль з'явився в Бахмацькому районі, та все ж ця подія відбулась. Цього тижня центральна районна лікарня отримала сучасний спеціалізований автомобіль з ношами для транспортування тяжких лежачих хворих до лікувальних закладів, на придбання якого витрачено 1 млн. 118 тис.грн з районного бюджету. Це знакова подія для громади, адже такого автомобіля у нашому районі не було. Тепер є можливість рятувати життя пацієнтів, які перебувають у тяжкому стані і потребують негайного перевезення до обласної лікарні. В таких випадках дорога кожна хвилина, адже ціна оперативності транспортування ­ життя людини. Послуга з транспортування у цьому році необхідна була більше, ніж п'ятдесятьом хворим. Тепер вона буде доступною для жителів нашого району.
Неодноразово головний лікар та медичний персонал центральної районної лікарні звертались за допомогою до народних депутатів, до обласних установ і організацій, але дієва підтримка була знайдена лише серед депутатів районної ради, які прийняли рішення про
виділення коштів на придбання автомобіля швидкої допомоги.
Комплектація автомобіля гарантує високу якість надання послуги з транспортування хворих будь­якої категорії складності, в тому числі із здійсненням постійного моніторингу основних життєвих показників систем та органів пацієнта, проведенням штучної вентиляції легень тощо.
Придбанню нової, сучасної швидкої для потреб усієї громади особливо раділи медики. У щоденних реаліях, з якими вони постійно стикаються, медичним працівникам особливо важливо відчувати підтримку громади, влади та просто небайдужих людей. І придбання спеціалізованого автомобіля швидкої допомоги є гарним прикладом цьому.
Голова районної ради Віктор Міщук вручив ключі головному лікарю центральної районної лікарні Сергію Чалому та відзначив, що сьогодні, в умовах реформування системи охорони здоров'я, будь­який медичний заклад має бути оснащений сучасною медтехнікою. Наше завдання, щоб люди отримували якісні медичні послуги, адже здоров’я – найдорожче, що є у людини.
Сергій Чалий подякував керівництву району: голові районної ради Віктору Міщуку та голові районної державної адміністрації Тетяні Неділько за постійну підтримку галузі охорони здоров’я і висловив переконання на подальшу плідну співпрацю. Також слова вдячності головний лікар центральної районної лікарні адресував місцевим радам району за допомогу у придбанні медичної апаратури, а саме відеогастроскопа.
­ Добре, коли влада і громада спільно дбають про створення належних умов для надання якісної медичної допомоги населенню, ­ підсумував голова районної ради Віктор Міщук.
Організаційний відділ районної ради.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^