» Перше засідання ради Ніжинського госпітального округу
Інформація до новини
  • Переглядів: 290
  • Автор: admin
  • Дата: 29-12-2017, 10:23
29-12-2017, 10:23

Перше засідання ради Ніжинського госпітального округу

26 грудня відбулось перше засідання ради Ніжинського госпітального округу, яке провів начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петро Гармаш.
Відповідно до Примірного положення про госпітальний округ, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 20.02.2017 № 165 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я від 18.12.2017№1621), метою створення госпітальних округів є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дозволить забезпечити якість і своєчасність надання вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги населенню, ефективне використання бюджетних коштів.
Для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації надання медичної допомоги, в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада.
Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.
До повноважень Госпітальної ради належать вироблення пропозицій для їх затвердження учасниками госпітального округу щодо трансфертів між бюджетами учасників госпітального округу для фінансування програм вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги; багаторічного плану розвитку госпітального округу; реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу; визначення закладів охорони здоров’я, функціональні потужності яких будуть підвищені до рівня функціональних потужностей БЛІЛ (багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування) першого чи другого рівня; призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу; інших питань, визначених рішеннями учасників госпітального округу, які належать до компетенції органів місцевого самоврядування щодо забезпечення надання медичної допомоги в госпітальному окрузі.
Членами Госпітальної ради є представники міст обласного значення, районів, ОТГ, делеговані для роботи у складі Госпітальної ради рішенням відповідних місцевих рад. Від Бахмацького району до складу Госпітальної ради делеговано голову райдержадміністрації Тетяну Неділько, голову районної ради Віктора Міщука та головного лікаря ЦРЛ Сергія Чалого.
Зазначимо, що рада Ніжинського госпітального округу складається із 24 осіб (це члени Госпітальної ради від району/міста даного округу: Бахмацький район – 3, Бобровицький район – 3, Борзнянський район – 2, Ніжинський район – 2, м.Ніжин – 5, Носівський район – 1, та члени Госпітальної ради від об’єднаних територіальних громад: Комарівська – 1, Носівська – 2, Мринська – 1, Лосинівська – 1, Батуринська – 1, Макіївська – 1, Вертіївська – 1).
Після обговорень у ході першого засідання було запропоновано дві кандидатури на посаду голови госпітальної ради: головного лікаря КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Федора Олексійовича Тодоріко і головного лікаря КЛПЗ «Ніжинська міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександра Михайловича Костирка. У ході відкритого голосування переважною більшістю голосів головою обрали Федора Тодоріко.
Далі за пропозиціями голови ради було обрано двох заступників. Ними стали головний лікар Ніжинської центральної районної лікарні Юрій Павлович Солодько та голов­ний лікар Бахмацької центральної районної лікарні Сергій Григорович Чалий.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

Олександру
Володимировичу
СТОКОЗУ
на 30­річчя

Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, життя бережи, бо єдине воно. Нехай тобі завжди всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, збудуться мрії, бажання, думки. Щоб проліском ніжним життя твоє квітло, весною буяла душі доброта. Любові, добра тобі, чистого неба, поваги, пошани й людського тепла.
Мама, дядя Коля, бабуся, куми Прикалаби.

с.Обмачів.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^