» Залізниця - зона підвищеної небезпеки
Інформація до новини
  • Переглядів: 32
  • Автор: admin
  • Дата: 5-01-2018, 08:44
5-01-2018, 08:44

Залізниця - зона підвищеної небезпеки


Все наше невеличке місто переділене залізничними коліями на райони. Кожен день ми і наші діти переходимо колії , щоб потрапити чи то на роботу , чи то до школи, чи куди в інше місце.
Та, на жаль, трапляються нещасні випадки. Так 15.11.2017 року на станції Бахмач ­ Пасажирський стався нещасний випадок із молодим хлопцем, який перетинав колію у невстановленому місці, був у навушниках і не чув ні оголошення по гучномовному зв’язку про наближення вантажного потяга, ні звукових сигналів, які подавав потяг, секунда, і життя немає.
Інший випадок стався 25.12.2017 року теж із молодим громадянином, який також перетинав колії у невстановленому місці. А саме пролазив під вагонами, а потім ще й вирішив залізти на цистерну, яка трапилась на його шляху. Хоч і неодноразово по телебаченню та в засобах масової інформації йшлося про величезну небезпеку на залізничних коліях. Адже напруга в контактній мережі 27,5 тис. вольт, наближатися не менш як на 2 м до електричних дротів, категорично заборонено.
Перед тим, як переходити колію дорослим і, насамперед, дітям, потрібно впевнитися у відсутності поїзда, прислухатися до оголошень по гучномовному зв’язку, адже працівники станції постійно наголошують по гучномовному зв’язку про наближення поїздів та правила поводження громадян на залізничних коліях.
При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його, і впевнитися у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід. Не перебігати перед самим поїздом, адже найчастіше випадки травмування трапляються саме через це. Часто можна спостерігати таку картину, як наближається електропоїзд і жінка похилого віку з важкими сумками намагається перебігти колії у невстановленому місці, не звертаючи уваги на сусідню колію, не дивлячись під ноги. На переїзді особливо на ст. Бахмач – Київський громадяни спішать перебігти перед самим поїздом, не звертаючи уваги на звукову та світлову сигналізацію, і навряд чи вони задумуються в ту хвилину, чи варті зекономлені хвилини життя, адже саме хвилину ви втрачаєте, якщо перечекаєте поки пройде поїзд.
Тож, коли збираєтесь переходити залізничну колію, згадайте, що вас чекають вдома рідні і близькі, і чи варто ризикувати життям , перебігаючи перед поїздом. Нагадайте зайвий раз школяру, який іде до школи і шлях його пролягає через залізничну колію, про правила безпеки на залізниці, адже залізниця—не спортивний, не ігровий майданчик, а зона підвищеної небезпеки.
Олена Веселова,
інженер з охорони праці ст.Бахмач
Конотопської дирекції залізничних перевезень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Миколі Олександровичу Доценку

на 60-­річчя
Літа відлітають лелеками у вирій,
у далі безкраї ­ за обрій летять,
а Вам, любий тату, на життєвій ниві
сьогодні від роду уже 60.
Низький Вам уклін від дітей і онуків,
здоров'я міцного з роси і води,
нехай ваші лагідні натруджені руки
тепло і любов нам дарують завжди.
Спасибі, татусю, за ночі безсоннії,
спасибі, рідненький, за те, що Ви є,
нехай же Господь Вам дарує здоров'я,
наснаги і сили щодень додає.
Дружина, діти, внуки.
с.Білі Вежі ­ м.Рославль.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^