» Різдвяна казка
Інформація до новини
  • Переглядів: 879
  • Автор: admin
  • Дата: 12-01-2018, 08:43
12-01-2018, 08:43

Різдвяна казка

Всі, хто завітав на захід, ніби поринули у давнину, адже учасники художньої самодіяльності намагалися передати всі традиції та обряди, які залишилися нам від наших предків. Того дня зі сцени, звичайно ж, колядували, а також не обійшлося без веселих щедрівок та запальних засівалок, якими величали господарів, славили Ісуса Христа, бажали кожній українській родині здоров’я, щастя, достатку та миру у новому році. Припали всім до душі інсценівка” Різдвяна казка” ,пісні, танок, які глядачам дарували учні Бахмацького НВК,активні учасники ансамблю” Мальви”, талановиті жителі та уродженці села. Самодіяльники наповнили душі присутніх добром, радістю, залишили якнайяскравіші враження від свята. Так як і годиться, колядників , щедрувальників та засівальників щедро обдаровували гостинцями.
Із Новорічно – Різдвяними святами мешканців громади та гостей привітала Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, побажала, щоб 2018 рік був щасливим та вдалим, щоб все збулося, а у житті лиш хороше велося.


Готуючись до свята, талановитий майстер малярської справи, житель села Бахмач – 2 Володимир Костянтинович Борщ звичайною крейдою на дерев’яній основі зобразив образ Ісуса Христа. Ця неймовірної краси робота приваблювала майстерністю виконання, було видно , що в неї вкладено частинку душі.
Святкове дійство,подароване від душі, не лише сподобалося, а й викликало багато позитивних емоцій і надовго залишиться у пам’яті односельців.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^