» В Україні спалах кору. Як не захворіти
Інформація до новини
  • Переглядів: 39
  • Автор: admin
  • Дата: 19-01-2018, 08:44
19-01-2018, 08:44

В Україні спалах кору. Як не захворіти

За інформацією Міністрества охорони здоров’я України за 11 місяців 2017 року в Україні зафіксували 3382 випадки захворювання на кір. Поширення хвороби спостерігається і в 2018 році. Загалом найбільше випадків зареєстрували в Івано­Франківській області – 1049, Одеській – 931, та Закарпатській – 416. 5 людей в Одеській області померли, з них — 3 дітей. За 11 місяців минулого року на Чернігівщині зареєстровано один лабораторно підтверджений випадок захворювання на кір у дорослого (чоловік, 31рік).
Які симптоми кору та як захиститися від хвороби, ми запитали у лікаря­педіатра Бахмацької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тамари Безбородової.
­Кір ­ це гостре вірусне захворювання. В основному на кір хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й дорослі, що раніше не хворіли кором, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції.
Хвороба починається гостро: дитина скаржиться на головний біль, слабкість, температура до 400C, відсутність апетиту. З'являються нежить, кашель. Горло в дитини червоне, запалення слизової оболонки ока ­ кон'юнктивіт. Його прояви при кору яскраво виражені: очі червоніють, з'являється сльозотеча, світлобоязнь.
На 4­5 день хвороби з'являється висип ­ спочатку на шкірі голови, за вухами, на обличчі. Наступного дня вона поширюється на тулубі, ще через день ­ на руках й ногах. Дитина млява, відмовляється від їжі, спить неспокійно.
Якщо немає ускладнень, то із четвертого дня від початку висипів настає поліпшення стану. Висип або зникає зовсім, або змінюється пігментацією й ділянками лущення шкіри. Зникнення висипу відбувається в порядку, зворотному його появі. У дитини нормалізується температура, проходять катаральні явища ­ вона поступово видужує.
У людини, що перехворіла кором, на все життя зберігається імунітет до цієї інфекції ­ випадки повторних захворювань поодинокі.
Діти до 6 місяців, особливо ті, що перебувають на грудному вигодовуванні, хворіють на кір украй рідко.
Основний спосіб профілактики цієї інфекції ­ активна імунізація. Вакцинацію проти кору проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинацію ­ у шість років. Імунізація проти кору також проводиться підліткам, яким раніше не робили щеплення і які не хворіли на кір, у віці до 18 років. Препарат, який використовують в Україні (виробник Бельгія), вводять дітям і в інших країнах Європи. Він вважається найефективнішим і найбезпечнішим засобом. На даний час в районі є достатня кількість вакцини. Запрошуємо дітей вказаних вікових груп для проведення щеплення. За довідками звертатись за телефоном 3­14­77.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

20 лютого 2018 року святкуватиме свій

20 лютого 2018 року святкуватиме свій
85-­річний ювілей наша дорога мама,
бабуся, прабабуся

КРИНИЦЬКА 
Тетяна Максимівна
з села Шумин.
Від щирого серця шлють
вітання іменинниці
син Олександр, невістка
Надія, зять Василь
з сестрою Катериною,
онуки Тетяна та Людмила
з чоловіком Євгеном,
правнуки Дмитро та Андрій.

Лагідна, рідненька, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота,
Натруджені руки, мудрії слова,
Вам ніколи, бабусю, спокою нема.
Тож дозвольте в день такий святковий
Побажати щастя, радості в житті,
Щоб не знали, горя Ви ніколи
І до 100 років Ви для нас жили!
Ми Вас дуже любимо!
Детальніше

Найкращим батькам

Віктору Олексійовичу та
Людмилі Володимирівні ІВАНЬКАМ
на 45­-річчя подружнього життя
Щиро вітаємо вас, наші найрідніші, із 45-­річчям подружнього життя. Усе було в житті: радощі й печалі, болі й тривоги, та ви тримались разом життєвої дороги. Ви все дітям віддавали, навчали жити і любити, і перед вами ми в боргу, хоч нам його не оплатити. Спасибі, рідненькі, за ласку і ніжність, за лагідні руки, за вашу привітність, за добрії очі і біля колиски недоспані ночі. Хай хліб і сіль у вашій хаті будуть, спочинуть руки, стомлені в труді. У щасті, радості усі проходять будні, а свят ще буде безліч у житті.
Із вдячністю та повагою донька та син із сім’ями.Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^