» Омріяна перемога спортсменки
Інформація до новини
  • Переглядів: 302
  • Автор: admin
  • Дата: 19-01-2018, 08:52
19-01-2018, 08:52

Омріяна перемога спортсменки

У сучасному світі людина може розвивати свої здібності і таланти. Хтось відвідує музичну або художню школу, іншому подобається акторська майстерність або спорт. Звичайно ж, не всі досягають омріяних успіхів та перемог. Але завдяки наполегливій праці, цілеспрямованості та вірі в свої можливості, можна підкорити бажані вершини.Нещодавно на Чемпіонаті світу по військово­спортивному багатоборству, який відбувся у м.Харкові, свою бойову майстерність та відмінну фізичну підготовку продемонструвала наша землячка із села Курінь Аня Жолобко. У ваговій категорії до 50 кг дівчина стала чемпіонкою світу, випередивши на одне очко суперницю з Ірану. Боротьба за призові місця була вкрай напруженою. За звання бути кращим змагалися близько 500 спортсменів із 18 країн світу. Вдалим поєдинком дівчина довела, що українці сильна нація, яка є запорукою майбутнього України.
Займатися спортом Аня Жолобко розпочала з шкільних років. Хто саме мотивував дівчину поринути у захоплюючий спортивний світ, вона точно сказати не може. Напевно, значну роль відіграло загальне враження від того, що старший брат Андрій небайдужий до занять різними видами спорту.
Отже, навчаючись у школі, Аня неодноразово захищала честь навчального закладу на змаганнях по настільному тенісу, волейболу тощо. Енергійній та завзятій дівчині вдавалось поєднувати шкільну науку із заняттями у дитячо­спортивній юнацькій школі. З роками вона удосконалювалась, набиралась досвіду, аби в подальшому пов’язати своє життя зі спортом. Ініціативу доньки з радістю підтримували батьки. Після отримання атестата зрілості Аня вступила до Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка на факультет фізичного виховання за спеціальністю тренер і вчитель фізичної культури. У Сумах, у аграрному університеті, здобував освіту і брат дівчини. Будучи студентом, він активно займався бойовим мистецтвом, зокрема тхеквондо. Запропонував спробувати свої сили у цьому виді спорту й сестрі. Аня згодилась. На перших тренуваннях дівчині було важко. Інколи виникала думка полишити заняття і більше ніколи до цього не повертатися, але бажання навчитися азам бойового мистецтва перебороло страх. Адже воно дає хорошу психологічну підготовку, навчає згуртованості і командного духу. Це не лише можливість захистити себе, а й у деякій мірі розвиватися духовно.
Тхеквондо – це одне з найпопулярніших видів східних єдиноборств, олімпійський вид спорту. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров’я. Зародилося воно понад 2000 років тому у Кореї. "Тхе" означає удар ногою, "квон" – кулак, або удар рукою, "до" означає шлях або мистецтво. Таким чином, термін тхеквондо можна перекласти як шлях ноги та руки. Особливу увагу в тхеквондо приділено ударній техніці ніг, щоб вивести суперника з ладу на відстані.
Нині Аня Жолобко вже три роки систематично займається цим видом спорту. Без нього вона не уявляє свого життя. Постійні тренування, психологічна підготовка до змагань, переїзди, дотримання певних правил ­ все це для неї є нормою. Перші змагання, у яких спортсменка брала участь, додали їй стимулу до праці. Адже 2 роки тому вона стала Чемпіонкою України у багатоборстві. Це стимул працювати далі і переконатися у тому, що не помилилася у виборі. Підтримує, дає слушні поради, ділиться спортивним досвідом зі спортсменкою її тренер Олександр Сергійович Хоменко.
Він відразу розгледів у дівчині великий спортивний потенціал. З перших занять Аня засвоює всі настанови тренера, намагаючись викладатись на повну. І це дає свої результати. Тхеквондистка тренується 6 днів на тиждень по 2 години. Досить часто вона тренується двічі на день.
­Чому саме тхеквондо, а не інші види спорту, які більш притаманні дівчатам? ­ запитую у спортсменки.
­Як на мене, не потрібно шукати легких шляхів, щоб здобути перемогу, необхідно працювати над собою, розвиватися і йти до поставленої мети. Важко про щось думати, коли суперник «дихає» тобі в «спину», але саме тоді, і потрібно проявляти характер, силу волі та витривалість, ­говорить дівчина.
Безсумнівно, важко поєднувати навчання і спорт, проте якщо сильно захотіти, то знайдеться час на все. Окрім участі у змаганнях Аня неодноразово виступає суддею поєдинків. Серед її численних досягнень – кандидат у майстри спорту по тхеквондо та майстер спорту по спортивно­військовому багатоборству. На досягнутому вона зупинятись не збирається, планує продовжувати займатись улюбленим видом спорту. У майбутньому прагне підкорити найвищу сходинку п’єдесталу на Чемпіонаті Європи.
Щоб улюблене заняття приносило радість, необхідно відпочивати. Як і кожна молода дівчина, Аня має свій вільний час. Їй до вподоби активний відпочинок на природі, спілкування з друзями. Окрім спорту студентка захоплюється вишивкою нитками та бісером. За цим кропітким заняттям вона відпочиває від буденних справ.
­Як на мене, кожен повинен спробувати те, у чому відчуває слабинку, щоб її ліквідувати, адже це робить нас сильнішими, загартовує, навчає долати труднощі,­ радить всім чемпіонка світу по військово­спортивному багатоборству.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^