» "Що? Де? Коли?" Перемогли батуряни
Інформація до новини
  • Переглядів: 22
  • Автор: admin
  • Дата: 2-02-2018, 09:10
2-02-2018, 09:10

"Що? Де? Коли?" Перемогли батуряни


Інтелектуальна гра – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче. Учасники таких заходів мають можливість реалізувати свої розумові здібності, самовиразитися, самовдосконалитися, показати рівень командної гри.
Нещодавно на Бахмаччині відбувся ІІ районний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка була приурочена 100­річчю героїчних боїв під Бахмачем та Крутами. Незмінний ведучий Анатолій Усенко заінтригував команди вдало підібраними логічними запитаннями та підбадьорив невимушеною атмосферою спілкування. Вдалої гри, упевненості в собі та омріяної перемоги побажали учасникам голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, начальник відділу освіти райдерж­адміністрації Лариса Журба, депутат районної ради, голова ГО «Братство АТО» Володимир Брюховецький.
За звання кращих активно боролись дев’ять команд, до складу яких входили учні 9­11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району – Курінський НВК «Розумники», Батуринська ЗОШ ім.Григора Орлика «Батуринський курінь», Григорівська ЗОШ «Дружба», Бахмацька ЗОШ №1 «Фортуна», Бахмацька ЗОШ №4 «Фортуна ­4», Бахмацька ЗОШ №5 «Еврика», Бахмацька гімназія «Фортітудо», Бахмацька ЗОШ №2 «Оптимум», Дмитрівська ЗОШ «Пілігрими». Гра проходила у 3 тури, кожен з яких складався із 13 запитань. Порадившись, за невеликий проміжок часу, діти давали змістовні відповіді. У цей час у залі вирували азарт, позитивні емоції та гарний настрій. Численні вболівальники додавали командам впевненості шквалом оплесків і бадьорими вигуками. Радісні посмішки на обличчях учасників свідчили про правильність відповідей на поставлені питання. Не доводилось сумувати під час перерви між раундами. Свою творчість дарувала на заході колишня учениця Бахмацької ЗОШ №5 Вікторія Луценко. Проявляючи свої здібності і знання, учасники все активніше боролися за перемогу. Цікаво було і вболівальникам. Адже кожен зміг перевірити рівень своїх знань та ерудицію «ламаючи голову» над питаннями ведучого.
У результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда «Батуринський курінь» Батуринської ЗОШ, друге «Фортуна­4» Бахмацької ЗОШ №4, третє – «Фортітудо» Бахмацької гімназії.
По завершенню заходу Анатолій Усенко подякував всім за підтримку. За активну участь у ІІ районному Чемпіонаті інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» кожна команда отримала Диплом відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації, історичні книги Павла Подобєда «З­під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків армії УНР», та тематичні настільні ігри. Переможців відзначили матеріальною винагородою. Дані заходи залучають учнів до корисного та змістовного дозвілля, яке приносить не лише користь, а й задоволення.
Світлана Кириленко.
Відділ освіти райдержадміністрації висловлює щиру вдячність спонсорам гри: ведучому гри, відомому знатоку, учасниук XV чемпіонату світу з гри «Що? Де? Коли?» ­ Анатолію Усенку, голові ГО "Братство АТО" Володимиру Брюховецькому, голові районної ради Віктору Міщуку, Бахмацькому міському голові Павлу Шимку, голові райдержадміністрації Тетяні Неділько.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

20 лютого 2018 року святкуватиме свій

20 лютого 2018 року святкуватиме свій
85-­річний ювілей наша дорога мама,
бабуся, прабабуся

КРИНИЦЬКА 
Тетяна Максимівна
з села Шумин.
Від щирого серця шлють
вітання іменинниці
син Олександр, невістка
Надія, зять Василь
з сестрою Катериною,
онуки Тетяна та Людмила
з чоловіком Євгеном,
правнуки Дмитро та Андрій.

Лагідна, рідненька, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота,
Натруджені руки, мудрії слова,
Вам ніколи, бабусю, спокою нема.
Тож дозвольте в день такий святковий
Побажати щастя, радості в житті,
Щоб не знали, горя Ви ніколи
І до 100 років Ви для нас жили!
Ми Вас дуже любимо!
Детальніше

Найкращим батькам

Віктору Олексійовичу та
Людмилі Володимирівні ІВАНЬКАМ
на 45­-річчя подружнього життя
Щиро вітаємо вас, наші найрідніші, із 45-­річчям подружнього життя. Усе було в житті: радощі й печалі, болі й тривоги, та ви тримались разом життєвої дороги. Ви все дітям віддавали, навчали жити і любити, і перед вами ми в боргу, хоч нам його не оплатити. Спасибі, рідненькі, за ласку і ніжність, за лагідні руки, за вашу привітність, за добрії очі і біля колиски недоспані ночі. Хай хліб і сіль у вашій хаті будуть, спочинуть руки, стомлені в труді. У щасті, радості усі проходять будні, а свят ще буде безліч у житті.
Із вдячністю та повагою донька та син із сім’ями.Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^