» Честь маємо запросити
Інформація до новини
  • Переглядів: 265
  • Автор: admin
  • Дата: 9-02-2018, 08:23
9-02-2018, 08:23

Честь маємо запросити


Нещодавно міська бібліотека ім.Франка гостинно запросила на вечір­зустріч " Честь маємо запросити» Іванова В.В. – місцевого художника, поета та одинадцятикласників міської школи №1.
З шкільних років Володимиру подобалось малювати, та не було часу і змоги розвивати талант. Розповідав, що і його батько добре малював. А ще згадує, як хлопцем бігав до сусіда, який займався живописом. Ще з дитинства його вабив запах фарби. А вчитель малювання В.М.Іванов, який викладав малювання в міській школі №5, посіяв зерна творчості, які через роки проросли в душі вдячного учня.
З виходом на пенсію вільного часу у Володимира Васильовича додалося і він витрачав його на вдосконалення майстерності. Згодом опанував такий вид живопису як іконопис. Всього з­під пера майстра вийшло близько 30 полотен на різноманітну тематику.
Виставка картин самобутнього художника нашого краю не раз проходила в місцевому історичному музеї.
В.В.Іванов – людина різнопланова: крім картин він писав власні вірші і не з меншим задоволенням читав поезію світових класиків.
Теплою була зустріч. Багато запитань задавали одинадцятикласники та уважно, емоційно прислухались до кожної відповіді. Живе спілкування було надзвичайно цікавим та корисним, тому всі довго не хотіли розходитись.
Ольга Гаврись, бібліотекар міської школи №1.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^