» У Городищі відкрито лікарську амбулаторію
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 9-02-2018, 08:33
9-02-2018, 08:33

У Городищі відкрито лікарську амбулаторію


В умовах реформування медичної галузі медицина на селі має свої завдання і потреби. Нині вкрай актуальним питанням є надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, профілактика та лікування людей.
Нещодавно в селі Городище Батуринської об’єднаної територіальної громади відбулася знакова та довгоочікувана подія. Після завершення ремонтних робіт урочисто відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Реконструкцію приміщення провели завдяки коштам субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально­економічного розвитку окремих територій, яка виділена за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка, а також завдяки співфінансування з місцевих бюджетів.
Капітальний ремонт приміщення включав у себе комплекс ремонтно­будівельних робіт, який передбачав відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. В ошатному приміщенні функціонуватимуть кабінети сімейного лікаря, фельдшера, акушерки, профілактичних щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляційна, денний стаціонар. Також у медичному закладі відкрито аптеку.
Кабінет лікаря­стоматолога оснащений сучасним обладнанням. Але, на жаль, є проб­леми із кадровим забезпеченням – не вистачає кваліфікованих фахівців. Аби залучити лікарів до роботи у Городище, у приміщенні амбулаторії облаштували простору квартиру для родини медиків.
На урочисте відкриття медичного закладу завітали народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Батуринський міський голова Леонід Душа, староста сіл Городище, Часниківка, Шумин Батуринської ОТГ Валентина Тишенко, головний лікар КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико­санітарної допомоги» Вікторія Петройтіс, головний лікар Бахмацької ЦРЛ Сергій Чалий, громадськість.
Після того, як було перерізано символічну стрічку, присутні оглянули приміщення амбулаторії та його матеріально­технічне забезпечення.
Відтепер місцеві мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних та затишних умовах.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

20 лютого 2018 року святкуватиме свій

20 лютого 2018 року святкуватиме свій
85-­річний ювілей наша дорога мама,
бабуся, прабабуся

КРИНИЦЬКА 
Тетяна Максимівна
з села Шумин.
Від щирого серця шлють
вітання іменинниці
син Олександр, невістка
Надія, зять Василь
з сестрою Катериною,
онуки Тетяна та Людмила
з чоловіком Євгеном,
правнуки Дмитро та Андрій.

Лагідна, рідненька, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота,
Натруджені руки, мудрії слова,
Вам ніколи, бабусю, спокою нема.
Тож дозвольте в день такий святковий
Побажати щастя, радості в житті,
Щоб не знали, горя Ви ніколи
І до 100 років Ви для нас жили!
Ми Вас дуже любимо!
Детальніше

Найкращим батькам

Віктору Олексійовичу та
Людмилі Володимирівні ІВАНЬКАМ
на 45­-річчя подружнього життя
Щиро вітаємо вас, наші найрідніші, із 45-­річчям подружнього життя. Усе було в житті: радощі й печалі, болі й тривоги, та ви тримались разом життєвої дороги. Ви все дітям віддавали, навчали жити і любити, і перед вами ми в боргу, хоч нам його не оплатити. Спасибі, рідненькі, за ласку і ніжність, за лагідні руки, за вашу привітність, за добрії очі і біля колиски недоспані ночі. Хай хліб і сіль у вашій хаті будуть, спочинуть руки, стомлені в труді. У щасті, радості усі проходять будні, а свят ще буде безліч у житті.
Із вдячністю та повагою донька та син із сім’ями.Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^