» У Городищі відкрито лікарську амбулаторію
Інформація до новини
  • Переглядів: 397
  • Автор: admin
  • Дата: 9-02-2018, 08:33
9-02-2018, 08:33

У Городищі відкрито лікарську амбулаторію


В умовах реформування медичної галузі медицина на селі має свої завдання і потреби. Нині вкрай актуальним питанням є надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, профілактика та лікування людей.
Нещодавно в селі Городище Батуринської об’єднаної територіальної громади відбулася знакова та довгоочікувана подія. Після завершення ремонтних робіт урочисто відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Реконструкцію приміщення провели завдяки коштам субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально­економічного розвитку окремих територій, яка виділена за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка, а також завдяки співфінансування з місцевих бюджетів.
Капітальний ремонт приміщення включав у себе комплекс ремонтно­будівельних робіт, який передбачав відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. В ошатному приміщенні функціонуватимуть кабінети сімейного лікаря, фельдшера, акушерки, профілактичних щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляційна, денний стаціонар. Також у медичному закладі відкрито аптеку.
Кабінет лікаря­стоматолога оснащений сучасним обладнанням. Але, на жаль, є проб­леми із кадровим забезпеченням – не вистачає кваліфікованих фахівців. Аби залучити лікарів до роботи у Городище, у приміщенні амбулаторії облаштували простору квартиру для родини медиків.
На урочисте відкриття медичного закладу завітали народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Батуринський міський голова Леонід Душа, староста сіл Городище, Часниківка, Шумин Батуринської ОТГ Валентина Тишенко, головний лікар КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико­санітарної допомоги» Вікторія Петройтіс, головний лікар Бахмацької ЦРЛ Сергій Чалий, громадськість.
Після того, як було перерізано символічну стрічку, присутні оглянули приміщення амбулаторії та його матеріально­технічне забезпечення.
Відтепер місцеві мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних та затишних умовах.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

Олександру
Володимировичу
СТОКОЗУ
на 30­річчя

Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, життя бережи, бо єдине воно. Нехай тобі завжди всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, збудуться мрії, бажання, думки. Щоб проліском ніжним життя твоє квітло, весною буяла душі доброта. Любові, добра тобі, чистого неба, поваги, пошани й людського тепла.
Мама, дядя Коля, бабуся, куми Прикалаби.

с.Обмачів.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^