» За чесні вибори заради майбутнього
Інформація до новини
  • Переглядів: 306
  • Автор: admin
  • Дата: 18-09-2015, 13:58
18-09-2015, 13:58

За чесні вибори заради майбутнього

25 жовтня 2015 року відбудуться вибори депутатів місцевих рад та відповідно сільських, селищного, міських голів.

Проводити вибори чесно, прозоро, демократично – така позиція учасників круглого столу, ініційованого громадською організацією «Народна рада Бахмаччини», який відбувся 15 вересня.

У роботі круглого столу брали участь голова районної державної адміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Іван Желіхівський, Бахмацький міський голова Павло Шимко, голова ГО «Народна рада Бахмаччини» Тетяна Григорчук, члени цієї громадської організації, редактор Бахмацької районної газети «Голос Присеймів’я» Тамара Силка, заступник редактора Інна Мозгова, представники районних організацій політичних партій та громадських організацій, зокрема: Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», політичної партії «Народний фронт», ВО «Свобода», Аграрної партії України, політичної партії «Наш край», Радикальної партії Олега Ляшка, політичної партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп», Української Народної партії, громадської організації «За майбутнє Бахмаччини», громадського об’єднання «Патріот», громадської мережі «Опора».

За підсумками роботи круглого столу до всіх учасників виборчого процесу місцевих виборів 2015 року прийнято Звернення:

 

1. Проводити вибори чесно, прозоро, без «гречкосійства» та будь­якого ­ прямого чи опосередкованого ­ підкупу виборців, не порушуючи Закону про місцеві вибори.

2. У районній газеті «Голос Присеймів’я» на період виборчої кампанії вести постійну рубрику, де в доступній формі інформувати населення з питань виборчого законодавства, ризиків його порушення учасниками виборчого процесу, у тому числі ­ й виборцями, тощо.

3. Звертаємося до правоохоронних органів району: СБУ, прокуратури, РВ УМВС ­ з наполегливою вимогою проведення відповідних оперативних заходів із виявлення, фіксування та притягнення до відповідальності винних у порушенні Закону про вибори, а саме: підкупу виборців і тиску на всіх учасників виборчого процесу. Зазначимо на своєчасності таких дій, оскільки вже є численні ( на жаль, усні) заяви мешканців району щодо зазначених порушень. Вважати це звернення офіційним зверненням усіх політичних партій та громадських організацій, які були присутні на зустрічі. Будь­які порушення виборчого законодавства є приводом для відкриття кримінального провадження.

 

ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОЇ РАДИ ДО ВИБОРЦІВ БАХМАЧЧИНИ

Дорогі земляки, це навіть не звернення, а прохання.

НЕ ПРОДАВАЙТЕСЬ!!!

Народна Рада Бахмаччини не є політичною партією, а суто громадською організацією, народженою Майданом і Революцією Гідності. Ми не йдемо на вибори, бо наші парламентарі прийняли такий хитрий закон, що не дозволяє брати участь у виборах громадським організаціям. Але ми обіцяємо всім бути на варті наших народних інтересів.

Саме за інціативи і активної участі Народної Ради в нашому районі було зметено стару владу, і ви, шановні земляки, радо вітали ті зміни. Тепер, на місцевих виборах, лише від вас залежить, чи не візьме вона реванш. Так, партії регіонів уже немає, але скільки регіоналів пролізли в нові та старі нові партії, вони будуть робити все, щоб купити ваші голоси у різний спосіб. І якщо домовленість, прийнята на вищеописаній зустрічі, буде кимось порушена, не піддавайтесь, не грайте в їхні брудні ігрища. Вони вже задарюють вас і навіть ваших дітей. І знаєте чому? Бо у нас у районі, любі земляки, залишилось лише одне, що можна заб­рати, ­ земля... І тоді «на коні» знову будуть вони, а не ми. Подумайте, ким будуть ваші діти у місцевих землевласників. НЕ ПРОДАВАЙТЕ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ!

ГО «Народна Рада Бахмаччини».

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Найкращій донечці і сестричці

Настуні Іващенко
на 5 рочків,
які вона відсвяткувала 16 листопада

У цей день народилося дів­чатко, наче сонечко, Янголятко.
Хай радіє вся земля – у світі кращої нема.
Хай усмішкою втішає і щасливою зростає
у любові і красі, і в достатку, і в добрі.
Подарунків їй від долі і в житті всього доволі.
Щоб пишались нею всі і в родині, і в сім’ї.
Тато, мама і братик.


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама

Продам


підзорну трубу. 
Детальніше

Продам


2 кіз, воза, фортепіано, цегляний каркас 10х10 м на розбір. 
Детальніше

Потрібна


жінка по догляду за старенькою жінкою, бажано з медичною освітою і навичками по догляду.
Детальніше


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р26000110192 код 02476103
МФО 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^