» Спілкувались влада і громада
Інформація до новини
  • Переглядів: 255
  • Автор: admin
  • Дата: 23-02-2018, 09:12
23-02-2018, 09:12

Спілкувались влада і громада

16 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Неділько звітувала перед громадськістю та активом району про діяльність райдержадміністрації за підсумками 2017 року. На публічний звіт голови були запрошені члени Громадської ради при райдержадміністрації.
У ході спілкування з представниками громадськості очільниця району обговорила питання співпраці щодо розвитку Бахмаччини та відповіла на запитання громадських активістів. Більшість з них стосувалися медичної галузі району в умовах реформування медицини. Зокрема, ініціювали вивчення питання щодо можливості повернення швидкої медичної допомоги з обласного підпорядкування до районного. Висловлювали занепокоєння з приводу скорочення посади диспетчера в Бахмацькому відділі медицини катастроф ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЧОР. Тож у разі, якщо викликаєте бригаду екстреної медичної допомоги за номером 103 і вам не відповідають, телефонуйте за додатковим номером 0­98­8207868.
Також члени Громадської ради визначили пріоритети у своїй діяльності на найближчий час та узгодили порядок денний наступного засідання, яке заплановано провести у березні. Темою стане питання – роль соціально­психологічної служби у навчально­виховних закладах.
Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^