» Ми не забудемо Героїв Небесної Сотні
Інформація до новини
  • Переглядів: 120
  • Автор: admin
  • Дата: 23-02-2018, 09:15
23-02-2018, 09:15

Ми не забудемо Героїв Небесної Сотні

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі й малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Це величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь, виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя й здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ. Перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху й болю, ідучи впевнено й безстрашно до своєї мети. І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе в єдності зі своїм суспільством, адже життя людей стає його власним життям.Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу й «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю й незалежність.
Минає чотири роки з часу загибелі Героїв Небесної Сотні. Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем.
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно­патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в Бахмацькій ЗОШ І­ІІІ ст. №2, заступником з виховної роботи Катериною Безмозгою, проведено захід: « Заочна подорож Майданом. Ми не забудемо Небесну Сотню».
Учасники заходу згадали події Революції Гідності, переглядаючи кадри документального фільму «Перший фільм. Небесна Сотня», коли об’єднані поривом душі, люди встали за свободу та прагнення жити в незалежній країні. Членами учнівського самоврядування, разом з педагогом – організатором Тетяною Прилепко, у школі було оголошено акцію «Створімо свічку пам’яті власними руками». Учителі, учні та працівники школи приносили частинки свічок, які потім стали основою загального вогнику пам’яті, що супроводжувався хвилиною мовчання із вшануванням на честь солдатів­визволителів Другої світової, героїв­афганців, героїв Небесної Сотні, героїв АТО, усіх героїв, які відстоювали незалежність нашої України.
Учні школи розширили свої знання про історичні події, що змінили політичне обличчя України, реалізували прагнення українського народу в напрямку європейського вектору розвитку, детально дізналися про подвиг Героїв Небесної Сотні, ознайомилися з чисельними документальними фото й відеоматеріалами часів Майдану.
Ми не повинні забувати, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили.


Аліна Близнюк ,
учениця 11 кл., голова учнівського самоврядування.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Любому сину, дорогому брату, дяді

Віталію Васильовичу ГЕРАСЬКУ
на 50-­річчя,
яке він святкуватиме  3 червня

Хай твою оселю зігріває щирість друзів і близьких людей. Сонця промені шлях сповивають, не зникає хай блиск із очей. Хай водою джерельною чистою доля повниться по самі вінця, хай стежиною ніжно­барвистою поспішає кохання до серця! Щастя, миру тобі і злагоди, хай не будуть літа тягарем. Ми бажаємо тобі долі лагідної, успіхів в усьому день за днем!
З повагою мама, сестра Галина з чоловіком Григорієм, племінниця Таня, Олег.Детальніше

Щирі вітання

Дарині ХАРЧЕНКО
на 15-­річчя

Так хочеться тобі, рідненька,
що є на світі краще, те й подарувати.
Встелить тобі доріженьку барвінком
і зорі над тобою посхиляти.
Нехай дорога твоя буде довга,
щоб все задумане збулося,
а чаша щастя буде повна,
щоб через вінця аж лилося.
Бабуся Ліда, дідусь
Микола, хрещений,
хрещена та сестричка Влада з братиком Ванею.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^