» Юні футболісти Бахмача екзаменували киян
Інформація до новини
  • Переглядів: 411
  • Автор: admin
  • Дата: 23-02-2018, 09:19
23-02-2018, 09:19

Юні футболісти Бахмача екзаменували киян

Наші юні футболісти знову виїжджали на матчеву зустріч в столицю України м.Київ.
Цього разу зустрічалися з командою республіканського училища фізичної культури і спорту. Це знаменита кузня підготовки спортсменів найвищого ґатунку, олімпійських, світових, європейських чемпіонів.
На жаль, поїздка в Київ була під великим питанням, чимало юних футболістів захворіли, та деякі батьки безвідповідально поставилися до змагань.
Але це нашу команду ще більше згуртувало. Зустріч відбулася 17 лютого в Спорткомплексі училища. Грали сім гравців в полі і воротар. Перед початком гри домовились, що будемо грати за себе і за тих, хто не зміг поїхати на змагання, без замін.
Самовідвага, бійцівські якості та майстерність були притаманні нашим футболістам. До п’ятої хвилини гри ми забили три голи.
Відмінно в воротах стояв наш голкіпер, учень Бахмацької гімназії Косач Дмитро, його впевненість передалася гравцям захисту – Федоренку Богдану, учню ЗОШ №5, Коробову Максиму, учню ЗОШ №1, Плигуну Максиму, учню гімназії. Вони боролися за перемогу, не шкодували ні себе, ні суперника.
Рушійною силою команди була лінія півзахисту на чолі з центрбеком Мозговим Віталієм, учнем ЗОШ №5, який відбивав м’ячі, віддавав передачі, ще й забивав голи, на його рахунку шість забитих м’ячів. Разом із ним зліва наполегливо грав Ковальок Тимофій, учень ЗОШ №5, він у цій грі забив один гол.
Праворуч активно грав Копа Іван, юний футболіст також забив гол.
Попереду нападаючим грав наш кращий бомбардир команди, учень ЗОШ №5 Науменко Владислав, який своїми активними діями скував захисників киян. Він в кожній грі забиває по декілька голів, не пошкодував і цього разу господарів, забивши три м’ячі. Результат 11:3 на користь бахмачан. Юні футболісти підняли настрій мені, як тренеру, собі, звичайно ж, батькам, сподіваюсь, що і всім бахмачанам.
Дякую батькам, меценатам, людям, які підтримують дітей не тільки словами, а й ділом.
Підтримуйте нас, а ми будемо радувати вас.


Володимир Стецюк,
тренер ДЮСШ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

Олександру
Володимировичу
СТОКОЗУ
на 30­річчя

Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, життя бережи, бо єдине воно. Нехай тобі завжди всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, збудуться мрії, бажання, думки. Щоб проліском ніжним життя твоє квітло, весною буяла душі доброта. Любові, добра тобі, чистого неба, поваги, пошани й людського тепла.
Мама, дядя Коля, бабуся, куми Прикалаби.

с.Обмачів.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^