» Стаціонарні поштові відділення у селах планують замінити пересувними
Інформація до новини
  • Переглядів: 802
  • Автор: admin
  • Дата: 2-03-2018, 08:40
2-03-2018, 08:40

Стаціонарні поштові відділення у селах планують замінити пересувними

На Чернігівщині на базі регіональної філії Укрпошта запроваджує пілотний проект «Пересувне відділення». У рамках реалізації проекту для обслуговування сільського населення на маршрути вийдуть 130 пересувних поштових відділень. Тобто мешканців сіл будуть обслуговувати поштові бригади у складі водія, начальника відділення та листоноші. Проект має стартувати вже першого червня 2018 року.
Щоб почути з перших вуст про нововведення, які запроваджує Укрпошта, у районній раді відбулася зустріч голови районної ради Віктора Міщука, голови районної державної адміністрації Тетяни Неділько, голів територіальних громад району з директором філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Оленою Дорошенко.
Олена Миколаївна зазначила, що у 2018 році одним із пріоритетів ПАТ «Укрпошта» буде проведення реформування мережі відділень поштового зв’язку задля підвищення їх ефективності. У зв’язку зі значним скороченням чисельності населення, немає необхідності у щоденній роботі відділень «Укрпошти» у малих селах та хуторах. Більшість відділень у таких селах є збитковими. Оскільки «Укрпошта» є визначеним національним оператором, найпростіший шлях – закриття – компанія не розглядала. Вирішили запровадити новий формат організації поштових відділень «Пересувне відділення». За чітко визначеним графіком у визначений населений пункт приїжджатиме поштовий автомобіль, оснащений обладнанням, необхідним для роботи.
За домовленістю з місцевою владою буде визначено й облаштовано точку присутності – це може бути кімната сільського клубу, сільської ради чи якесь інше приміщення. У такому пристосованому приміщенні й буде проходити обслуговування клієнтів. Листоноша також ходитиме селом, обслуговуватиме
пенсіонерів, які не зможуть прибути у точку присутності.
Також Олена Дорошенко повідомила, що в Бахмацькому районі на маршрут вийдуть 12 пересувних поштових відділень.
Стаціонарні відділення поштового зв’язку залишать у Батуринській об’єднаній територіальній громаді, селах Курінь, Бахмач, селищі Дмитрівка. У села, де проживає до 100 мешканців, пересувне відділення приїжджатиме один раз на тиждень, до 500 чоловік – два рази на тиждень, до 1200 – 3 рази, якщо більше – не менше чотирьох разів на тиждень.
Керівництво району та голови територіальних громад після жвавого обговорення займали позицію збереження сільських поштових відділень, що дасть можливість зберегти робочі місця працівників пошти, які виконують важливу соціальну функцію в селі. А скільки живе серед нас літніх самотніх людей, яким бракує спілкування, і для них прихід сільської листоноші – велика радість.
Керівники територіальних громад висловлювали невдоволення позицією філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» щодо запровадження пілотного проекту в Чернігівській області без ґрунтовного вивчення ситуації на місцях, зокрема, і в нашому Бахмацькому районі. Ставили під сумнів позитивний результат створення пересувних мобільних бригад. Запропонували директору філії ПАТ «Укрпошта» відвідати всі поштові відділення району з метою вивчення ситуації на місцях та у травні провести чергову зустріч для визначення подальшої долі сільських відділень поштового зв’язку.
Та й ми, газетярі, відчуваємо певне занепокоєння – чи доставлять вчасно наш «Голос Присеймів’я» до наших шановних передплатників, прихильність яких до нашого видання збільшується щомісяця.
Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^