» Золоті рядки поезії
Інформація до новини
  • Переглядів: 360
  • Автор: admin
  • Дата: 2-03-2018, 08:43
2-03-2018, 08:43

Золоті рядки поезії

У творчої людини є велике щастя – це народження нового твору: вірша , поеми, оповідання чи есе, афоризму чи пісні. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють емоції, хвилювання, ніби світ відходить на задній план, думки шикуються в римовані строфи. Звідки вони беруться? Хто їх надиктовує? Це одна з нерозгаданих таємниць людської свідомості. З упевненістю можна сказати, що нічого вищого за щастя творення для справжнього поета немає. В цьому переконалися члени клубу «Світоч» на черговому засіданні «Золоті рядки поезії».Зі світочанцями зустрілася наша землячка, людина творчого обдарування, чия доля пов’язана з поезією, – Ольга Батьковська. Вона пише за покликом душі:
Життя – це не поезія, а проза,
Це будні, спроби, сторінки невдалі,
Тривоги, стресів чималенька доза.
Роблю ковток поезії. Йду далі…

Творчість Ольги Батьковської дихає світлом. Це особливо важливо у наш час, такий непередбачуваний і такий вразливий. Зберегти світло в душі, незважаючи ні на що, та ще й підтримати його в інших – це чи не найголовніше завдання сучасної літератури. Авторка прагне не пропустити бодай найменшої миті довкола себе і це їй вдається:
Завихристою мовою розхристаю душу,
Зацілую солодкими порівняннями слів…
Я для тебе гіпербол з древа часу обтрушу,
Я для тебе накрапаю з крапок вир почуттів…
Кожна зустріч з поетесою – то нове відкриття. Творча ріка не міліє, вирує новими образами, метафорами,глибиною думки.
На засіданні клубу «Світоч» був присутній Бахмацький міський голова Павло Шимко, шанувальник творчості Ольги Василівни. Він побажав авторці та членам клубу творчих успіхів.
З розповіді голови клубу Світлани Сергієнко та завідувачки міської бібліотеки­філії №1 ім. І.Франка Надії Кочерги молодь дізналася про життєвий та творчий шлях поетеси. Члени клубу познайомилися з новою поетичною збіркою «ТРИМАЙ МЕНЕ, ЛЮБОВЕ». Тепло, натхненно читали вірші.
Ольга Батьковська поділилася своїми творчими планами на майбутнє, проникливо прочитала кілька поетичних творів, змістовно, цікаво та невимушено відповідала на численні запитання молоді.
Члени клубу «Світоч» мали змогу подивитися відеозаписи пісень «Станція Бахмач», «Я народилась там», «Плакала скрипка», «На Савур могилі», « Осінній пейзаж» на вірші Ольги Батьковської.
Засідання пройшо в теплій, дружній атмосфері. Найактивнішим учасникам авторка подарувала свої книги. Краса поезії Ольги Батьковської створила свято в душі кожного, хто завітав до бібліотеки.
Світлана Сергієнко,
бібліотекар міської бібліотеки­філії №1.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

Олександру
Володимировичу
СТОКОЗУ
на 30­річчя

Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, життя бережи, бо єдине воно. Нехай тобі завжди всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, збудуться мрії, бажання, думки. Щоб проліском ніжним життя твоє квітло, весною буяла душі доброта. Любові, добра тобі, чистого неба, поваги, пошани й людського тепла.
Мама, дядя Коля, бабуся, куми Прикалаби.

с.Обмачів.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^