» Праця, помножена на талант
Інформація до новини
  • Переглядів: 354
  • Автор: admin
  • Дата: 2-03-2018, 08:47
2-03-2018, 08:47

Праця, помножена на талант


Успіх посміхається наполегливим і працелюбним. Щедрим на досягнення став 2017­2018 н.р. для учениці 11 класу Бахмацької гімназії Анастасії Шекули. Вона відома читачам як неодноразовий призер предметних олімпіад з біології. Але невтомна трудівниця на цьому не зупинилась. Уже декілька років поспіль Анастасія бере участь у роботі наукового товариства «Дослідник» Бахмацької гімназії, неодноразово готувала і захищала свої роботи на рівні району. Наполег­лива праця увінчалась успіхом для неї та її наукового керівника Ірини Мартиненко.
Дізнавшись про це, я вирішила особисто поспілкуватися з цим талановитим тандемом.
Ірина Григорівна розповідає:­
- У вчителя виростають крила, коли робота з учнями досягає високих результатів. Це олімпіади, конкурси, захист наукових робіт. Я отримую насолоду від роботи з дітьми, для яких навчання ­ це не просто відповідальна, а й радісна праця. Їх бажання працювати, наполегливість стимулюють, заставляють працювати над собою і тримають учителя у постійному тонусі. Результатом плідної роботи вчителя з таким учнем є досягнення не тільки на різних етапах предметних олімпіад, а і у конкурсах­захистах наукових робіт. Мені, як учителю, пощастило навчати, співпрацювати зі здіб­ною, старанною ученицею Анастасією Шекулою. Вона відповідальна, цілеспрямована, творча особистість, для якої біологія стала ключовою дисципліною для вибору життєвого шляху. Свої знання з предмету черпає не тільки з уроків, а і з багатьох додаткових джерел.
У цьому році Настя досягла неабияких результатів, здобувши для району одразу три обласних дипломи: Диплом ІІІ ступеня з екології, Диплом ІІІ ступеня з біології та виборола в запеклій боротьбі диплом І ступеня обласного конкурсу­захисту науково­дослідницьких робіт МАН. Попереду у неї: захист честі не лише гімназії, району, а й області на Всеукраїнському етапі МАН, ЗНО, вступ у вищий навчальний заклад. Тож бажаю своїй учениці досягти нових звитяг. А кожному вчителю бажаю розкривати дитячі таланти, та пам’ятати про те, що кожна дитина обдарована. Тож нехай учительські та дитячі очі світяться в унісон від радості пізнання та майбутніх перемог.
Анастасія Шекула:­
- Можу з упевненістю сказати, що це було не зовсім легко. Потрібно не просто вчити те, що тобі дають, а необхідно жити тим, що ти робиш. Радію, що поруч зі мною наставник, який сам знаходиться у вирі процесу ,і взявши тебе за руку, затягує в нього, підставляє своє плече та подає приклад.
Саме такою людиною, моєю шкільною мамою стала для мене Ірина Григорівна. Хочеться сказати величезне спасибі за її недоспані ночі, за тисячі зіпсованих нервових клітин. Вона віддає мені частинку себе та робить так, щоб я отримала не лише високий результат, а й задоволення від того, чим займаюсь. Можу сказати, що моя наставниця успішно виконала свою місію, адже біологію я люблю понад усе і мрію стати медиком. Мені здається, що рано говорити про якість перемоги, адже попереду Всеукраїнський етап захисту науково­дослідницької роботи, яку ми написали разом. Наше дослідження зайняло І місце на обласному етапі. Я докладу досить зусиль, щоб не підвести себе, свого наставника та гідно представити нашу область у місті Київ.
Про роботу:­
- Досягнувши певних результатів у предметних олімпіадах, я захотіла спробувати себе в науковій діяльності, щоб застосувати свої знання на практиці. Підтримку наставниці отримала відразу. Наші думки, стосовно теми, співпали: ми вирішили дослідити підвищений вміст СО2 в класах та шляхи запобігання його збільшенню. Було проведено велику кількість досліджень, вимірів, обрахунків. Я зрозуміла, що ця робота надзвичайно цікава, результати її досліджень важливі для збереження нашого здоров’я.
­ Дуже добре бути успішним закладу, коли є такі бджілки­трудівниці, які не вміють робити аби­як, ­ говорить директор гімназії Валентина Дудка. – Кожна їх справа – досконала, виконана на «відмінно»! Пишаюся ними. Професійною майстерністю Ірини Григорівни та вогником допитливості, вірою у справедливість та в себе – Анастасії; педагогічним талантом, душевною щедрістю вчителя­наставника та ентузіазмом, відкритістю і доброзичливістю її вихованки та спільною талановитістю та неповторністю!
Ірина Марченко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

Олександру
Володимировичу
СТОКОЗУ
на 30­річчя

Хай щастя та мир зігрівають оселю і грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, життя бережи, бо єдине воно. Нехай тобі завжди всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, збудуться мрії, бажання, думки. Щоб проліском ніжним життя твоє квітло, весною буяла душі доброта. Любові, добра тобі, чистого неба, поваги, пошани й людського тепла.
Мама, дядя Коля, бабуся, куми Прикалаби.

с.Обмачів.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^