» Нагороди спортсменам
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 386
  • Автор: admin
  • Дата: 18-09-2015, 14:06
18-09-2015, 14:06

Нагороди спортсменам

Відбулись урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Зі словами привітань до спортсменів звернувся голова районної державної адміністрації Віктор Міщук.

­ Сьогодні я дякую всім, хто протягом багатьох років прославляв і нині звеличує наш край на спортивних просторах України, приносить йому визнання – всім шановним спортсменам­ветеранам і молоді, на яку ми покладаємо великі сподівання. Щиру вдячність висловлюю учителям фізичної культури, тренерам, організаторам спорту, адже саме ви формуєте в молодого покоління прагнення активно займатися фізкультурою та спортом, вести здоровий спосіб життя, ­ зазначив очільник району.

Віктор Міщук відзначив здобутки спортсменів і побажав фізичного гарту, добра, благополуччя та підкорення нових спортивних вершин.

До присутніх з вітальним словом звернувся голова районної ради Іван Желіхівський.

Кращим спортсменам керівники району вручили Почесні грамоти та оголосили Подяки.

Почесною грамотою Чернігівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю в ім’я незалежної України нагороджено тренера­викладача дитячо­юнацької спортивної школи, Відмінника освіти України – Георгія Небощицького.

Почесну грамоту та нагрудний знак Чернігівської обласної ради вручено голові ФСТ «Колос» Миколі Мицику.

Почесними грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджено тренерів­викладачів дитячо­юнацьких спортивних шкіл Володимира Марченка і Юрія Плюту. Подяку Департаменту оголошено тренеру­викладачу дитячо­юнацької спортивної школи «Колос» Віктору Ільченку.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінну багаторічну працю, особистий внесок у виховання здорового підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України нагороджено тренерів­викладачів дитячо­юнацьких спортивних шкіл Юрія Іванька й Сергія Марченка.

Почесні грамоти сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації вручено учителю Бахмацької загальноосвітньої школи №5 Ігорю Татаренку, тренерам­викладачам дитячо­юнацьких спортивних шкіл: Євдокії Тумі, Володимиру Стецюку, Віктору Сипливому.

Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації щиро вітає спортсменів, тренерів, організаторів спорту з професійним святом і бажає міцного здоров’я, удачі, наполегливості, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті ­ перемог в усіх справах!

Лариса Журба.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^