» "Променю" 10 років
Інформація до новини
  • Переглядів: 174
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2018, 08:37
23-03-2018, 08:37

"Променю" 10 років

У сільському БК працює поетичний клуб за інтересами «Промінь». Він об’єднує людей, які люблять і вміють творити поезію. Керівник клубу ­ вчителька української мови і літератури Любов Миколаївна Чепур, талановита і творча людина. Великий внесок зробила для діяльності і процвітання клубу. Вона пише вірші, кладе свої твори на музику і сама ж виконує пісні, бо ще й дуже гарно співає. Також на музику кладе вірші інших членів клубу ­ Івана Герасименка та Вікторії Ковтун, старости «Променя» та ініціатора його створення. Ще у 2007 р. на заході, де читали свої твори поети­аматори, Вікторія запропонувала: «А давайте створимо гурток». Довго чекати не довелось. 1 лютого 2008 року було перше засідання новоствореного об’єднання, яке назвали клубом за інтересами «Промінь». І ось у цьому році вже святкували перший його ювілей. З того часу він активно засяяв своїм промінням. До його роботи залучили не тільки дорослих, а й школярів. Любов Миколаївна проводить поетичні конкурси серед учнів, зустрічі з місцевими поетами, літературно­поетичні години. Майже на кожне свято в Будинку культури готуємо та представляємо тематичні виставки творів наших поетів. Також читають свої вірші під час проведення тематичних заходів самі творці. За період роботи клубу проводились зустрічі з творчими людьми району Ліаною Лещенко та Іваном Просяником. Тривалий час співпрацювали з київським поетом, на жаль, нині уже покійним, П.М. Клименком. Вийшли в світ збірочки творів Любові Чепур та Ліани Лещенко «Виплекана словом краса», Вікторії Ковтун «Всі ми прагнемо любові», Любові Чепур та Вікторії Ковтун «Подарунок долі». Іван Герасименко видав збірку про Афганістан «Країна гір та людських страждань». Іван Іванович дуже активна і творча особистість. Жоден культурно­масовий захід в селі не проходить без його участі. Особливо торкаються кожної душі вірші на тему Другої світової війни, Афганістану, Чорнобиля та теперішніх подій на Сході України, які він декламує сам.
Активну участь у роботі «Променя» беруть молоді вчителі Віта Дзюба та Тамара Сєрик. А староста клубу Вікторія Ковтун – це справжній поетичний скарб. У неї кожного дня народжується по декілька віршів. Тематика їх різноманітна: про погоду і природу, про пташок і звірів, про веселе і сумне і, звичайно ж, про любов. Бо куди ж без неї. Любов до людей, до землі, до життя. Це свідчить про те, що душа цієї людини переповнена цим прекрасним почуттям до всього, що її оточує. Вона в усьому бачить тільки хороше і своїм позитивом надихає інших. Ніколи не скаржиться на життя, хоч воно їй виставляє неабиякі випробування. Через стан здоров’я (вона інвалід дитинства) Віта має обмежені можливості, але це людина великої сили волі і є прикладом для всіх. Від її дому до СБК добрих три кілометри, та Вікторія жодного разу не пропустила засідання клубу. Мчить на своєму 3­колісному велосипеді через усе село за будь­якої погоди і прибуває раніше за всіх. А коли погода зовсім «не льотна» або захід у вечірній час, тоді ми звертаємось за допомогою до сільського голови Сергія Дзюби, він не відмовляє, за що ми йому дуже вдячні.
Тож дякуємо всім учасникам клубу «Промінь» за активну участь у культурному розвитку села, за їх талант і вміння творити прекрасне. Бажаємо творчих успіхів, натхнення, душевного спокою, міцного здоров’я, добра, любові і миру.
Вікторія Ковтун.
Минає 10 літ, як клуб наш «Промінь» народився.
Помалу вже виходимо у світ і щиро цим гордимся.
Ми створюємо і пісні, що з сцени нашої лунають.
Вже є в нас збірочки свої, про нас багато вже
де знають.
Стільки сталося у нас подій, усього і не злічити
Та хочу сказати головне: нашому «Променю»
ще довго світити.
Тож загадаємо ми і надалі успіхів,
творчого процвітання
Не здаватися, йти вперед, хай здійсняться
всі наші бажання.

Тамара Євтушенко,
директор Стрільницького СБК.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^