» Суму коштів на лікування планують збільшити
Інформація до новини
  • Переглядів: 119
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2018, 08:40
23-03-2018, 08:40

Суму коштів на лікування планують збільшити

У нашому районі вже близько 15 років діє Бахмацький районний благодійний фонд «Лікарняна каса». Це неприбуткова благодійна організація, що створена виключно для громадсько­корисних дій, скерованих на створення умов поліпшення охорони здоров’я громадян.
Нещодавно відбулося засідання правління районного благодійного фонду «Лікарняна каса», на якому вирішено провести конференцію 29 березня о 15 годині у приміщенні Бахмацької гімназії.
Щоб дізнатися про роботу «Лікарняної каси», звернулася до голови районного благодійного фонду Валентини Дудки, яка очолює його із 2009 року.
­Валентино Федорівно, розкажіть, будь ласка, чи може кожен громадянин стати членом «Лікарняної каси»? Які правила прийому?
­Членом «Лікарняної каси» можуть бути фізичні особи, що досягли 18­річного віку і постійно проживають на території нашого району або міста Бахмач. Прийом здійснюється на підставі заяви, сплачується вступний внесок у розмірі 25 грн. Потім члени нашого фонду сплачують щомісячні внески – це 20 грн.
­Який термін людина повинна бути членом «Лікарняної каси», аби скористатися її послугами?
­Право отримати медикаменти та медичні засоби для лікування за рахунок коштів фонду члени набувають, коли знаходяться на стаціонарному лікуванні. Через 3 місяці після вступу до її лав, при умові регулярної сплати членських внесків, пролікуватися можна на суму до 90 грн, через 6 місяців – до 120 грн, через 12 місяців – до 300 грн, на оперативне втручання кошти надаються в сумі 500 грн. При необхідності направлення хворого на лікування в обласні лікарняні заклади «Лікарняна каса» виділяє кошти також в сумі до 300 грн, на оперативне втручання ­ до 500 грн, при перебуванні в «Лікарняній касі» більше 1 року. Якщо виникають питання про лікування хворих за межами області, то ми їх розглядаємо на правліннях. По кожному з таких випадків приймаються рішення індивідуально. Хочу наголосити, що в разі членства в «Лікарняній касі» батька або матері правом пролікуватися можуть скористатися діти віком до 18 років.
­ Чи планується підвищення суми коштів на лікування хворих?
­ Так, у нашій роботі намітився прогрес, тому є задум збільшити суми коштів на лікування членів фонду. 29 березня на звітній конференції ми плануємо затвердити, щоб на лікування в районі виділялося до 400 грн, в області – до 700 грн, на операційне втручання – до 600 грн, для людей, які перебувають у «Лікарняній касі» безперервно більше 5 років, 1 раз на 2 роки надаватиметься додатково 200 грн на обстеження. Хочу зазначити, що за рахунок фонду послуги стоматолога не надаються.
­Скільки мешканців району нині є членами Бахмацького районного благодійного фонду «Лікарняна каса»?
­На даний час у «Лікарняній касі» 1167 чоловік. Кількість членів значно зменшилася, коли щомісячний внесок збільшили до 20 грн. Для порівняння – на 1.12.2014 р. у «Лікарняній касі» перебувало 1364 чоловіки. Нині у діяльності фонду значне покращення, але були досить складні часи, коли аптеки надавали медикаменти в борг, а два місяці взагалі не проліковували членів «Лікарняної каси». Користуючись нагодою, хочу подякувати працівникам районної державної адміністрації, які всіляко підтримували нас у кризовий період, допомагали знайти шляхи вирішення проблеми.
­ Чи багато людей проліковано останнім часом за рахунок «Лікарняної каси»?
­ За 2017 рік всього проліковано 164 хворих на суму 44150 гривень. За січень 2018 року за допомогою до «Лікарняної каси» звернулося 13 хворих, їм виділено 3105 грн 31 коп, а в лютому – 30 чоловік, на їх лікування витрачено 8675 грн.
Тож, як голова благодійного фонду, звертаюся до всіх, хто турбується про своє здоров’я, вступати у «Лікарняну касу» та користуватися її послугами,адже це зручно.
­Дякую за роз'яснення.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^