» Досягнення спортсменів орієнтувальників Бахмацької ДЮСШ МОН
Інформація до новини
  • Переглядів: 124
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2018, 09:08
23-03-2018, 09:08

Досягнення спортсменів орієнтувальників Бахмацької ДЮСШ МОН

Високими досягненнями розпочали зимовий сезон лижники  Бахмацької ДЮСШ МОН зі спортивного орієнтування.
В лютому  проводився чемпіонат України зі спортивного орієнтування  на лижах в с. Реутинці Кролевецького району  Сумської області. У чемпіонаті України брали участь більше 180­-ти учасників-спортсменів, які представляли 19 команд. Команда Чернігівської області  Бахмацького району ДЮСШ відділу освіти зайняла ІІІ загальнокомандне місце.  В особистому заліку змагань здобули 10 нагород спортсмени орієнтувальники
Бахмацької ДЮСШ (три золоті, три срібні і чотири бронзові медалі).
На п’єдестал пошани за І місце піднявся Ровний Іван в індивідуальній гонці серед юніорів до 20-­ти років, а також в естафетній гонці спільно зі своїм тренером Журавлем А.М. та спортсменом Несуком Вадимом вибороли ІІ місце серед дорослих і виконали вперше норматив майстрів спорту України зі спортивного орієнтування на лижах. До речі, Несук Вадим на довгій дистанції здобув ще й бронзову медаль.
Спортсмени-орієнтувальники Рябенко Олександр, Лопата Владислав, Хільченко Іван піднялися на ІІІ місце п’єдисталу пошани і завоювали бронзові медалі в естафетній гонці на довгій дистанції серед юнаків до 16-­ти років.
У своїй групі на п’єдестал пошани на І місце піднявся Журавель М.Д., який власним прикладом доводить своїм вихованцям, що спорт -  це діяльність в будь-якому віці. Також треба відмітити учнів Трубенка Максима, Ціленка Максима, Сидоренка Василя, яким не вистачило сил, щоб дістатися до призових місць і зайняли в естафетній гонці п’яте місце. На короткій дистанції в індивідуальній гонці Дандель Марина зайняла IV місце.
За результатами цих змагань попередньо формувалася команда збірної України для участі в міжнародних змаганнях лижного сезону 2018 року.
Наш спортсмен Несук Вадим в березні  брав участь в чемпіонаті світу серед студентів в Естонії. Учасниками  чемпіонау були 16 країн світу.
Вітаємо спортсменів та тренерів-­викладачів ДЮСШ МОН Журавля М.Д., Журавля А.М., Васіна А.В. з високими досягненнями на змаганнях і бажаємо підтвердити свій статус найсильніших спортсменів та гідно представляти рідну державу на міжнародних змаганнях вищого рангу.
Іван Малашенко, заступник директора
з навчально­тренувальної роботи ДЮСШ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^