» Хай щедра паска принесе добро і ласку
Інформація до новини
  • Переглядів: 43
  • Автор: admin
  • Дата: 6-04-2018, 09:13
6-04-2018, 09:13

Хай щедра паска принесе добро і ласку

З особливим настроєм та вірою в душі ми зустрічаємо Великдень. Обов’язковим атрибутом свята є духмяні паски. Щорічно кожна господиня береться до випікання святого хліба, дотримуючись народних традицій та звичаїв. Дехто надає перевагу рецептам, перевіреним часом, а хтось хоче здивувати рідних новим смаком великоднього хліба.Традиційно саме у Чистий четвер печуть паски та розписують крашанки. Аби паски стали справжньою окрасою святкового столу мешканців району, чимало зусиль доклали працівники ФОП «Ракша». Їхня випічка вже декілька років має своїх поціновувачів. Загалом цьогоріч планують виготовити 2000 пасок, 500 рулетів та 300 пиріжків. Вже у четвер зранку запашну продукцію від ФОП «Ракша» можна було придбати на міському ринку «Колос».
ВТП «Веста» ­ ресторан «Рушничок», у порівнянні з минулим роком збільшили кількість продукції. Тут перевагу надають перевіреним рецептам й планують випекти більше 1000 кулічів.
З року в рік постійно нарощують виробництво святкового хліба пекарні ПСП «Авангард». Цьогоріч вони випечуть 5000 пасок різної ваги, а також рулети та іншу здобу на різні смаки покупців.
Близько тисячі пасок випечуть і в ПСП «Пісківське».
Привітні продавчині Алла та Юлія із Халимонового (на фото) пропонували на ринку «Колос» покупцям великодню випічку місцевих виробників. Алла повідомила, що хоч і реалізовує паски, але до свята буде випікати власну, домашню, разом із донечкою Анею.
До пасок Прилуцького хлібокомбінату запрошувала приватний підприємець Світлана Проценко. Жінка вже близько 10 років продає великодній хліб. Говорить, що паски смачні, здобні. Сама також придбала їх до свята.
Ціна ж на святкову випічку залежить від ваги виробів. Можна придбати і за 8, 1 7­19 грн, і за 32­35, і за 50, і дорожче.
Тож нехай Великодні свята наповнять гармонією та злагодою наші душі, принесуть любов і світло у родини, мир та добробут в оселі, надихають на добрі справи.Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Ніні Миколаївні СИПЛИВІЙ

Ніні Миколаївні  СИПЛИВІЙ
на 80-­річчя

Рідна наша, скільки ти свого тепла нам за все життя дала.
Що могла, те дарувала і на щастя вишивала.
І сьогодні, в день святковий, ми тебе вітаємо,
щоб жила ти до ста літ, ми тобі бажаємо.
Не хворіла, не тужила,
а лиш посміхалась і раділа.
Дочка, зять, внук, син,
сестра та племінниця
з сім’єю.
с.Курінь.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^