» Спортивна гордість Присеймівського краю
Інформація до новини
  • Переглядів: 289
  • Автор: admin
  • Дата: 13-04-2018, 08:58
13-04-2018, 08:58

Спортивна гордість Присеймівського краюУ сучасних умовах всебічний гармонійний розвиток молоді є не лише бажаним, а й життєво необхідним. Невід’ємною його складовою є фізичний гарт. Нині все більше людей надають перевагу здоровому способу життя та займаються спортом. І це дуже добре, адже спорт це здоров’я, сила, позитивний настрій та впевненість у собі. У цьому переконаний наш земляк із с.Красного Вадим Несук. Юнак вже 3 роки професійно займається спортивним орієнтуванням на лижах без якого не уявляє свого життя. Хлопець з дитячих років проявляв неабияку цікавість до активного відпочинку та спорту. Зростав активним, допитливим, цілеспрямованим. Також йому подобалось переглядати телетрансляції зимових олімпійських ігор. Особливо до душі Вадиму припали біатлон та інші види спорту, пов’язані з лижами. Саме це, напевно, і мотивувало його до занять лижним спортом. Отож, коли у Красненській школі функціонував спортивний гурток, Вадим залюбки його відвідував. Азам лижного спорту навчав дітей учитель фізичної культури Сергій Москалець.
Навчаючись у школі, хлопець наполегливо тренувався, опановував навички ходіння на лижах. Після того, як Сергій Миколайович пішов на заслужений відпочинок, гурток припинив свою діяльність. Але це не поклало край захопленню Вадима Несука.
Взимку, коли сприяла погода, після уроків він брав лижі та екіпіровку і самотужки вирушав тренуватися на сільські простори. Додому повертався стомлений, але щасливий, бо займався улюбленою справою. Згодом Вадим поєднував шкільну науку із заняттями лижним спортом у дитячо­ спортивній юнацькій школі відділу освіти під керівництвом досвідчених тренерів Миколи Дмитровича та Арсена Миколайовича Журавлів. Майже відразу тренери­наставники розгледіли у юнаку прогресуючий спортивний потенціал. Саме вони радили вихованцю розвивати свої вміння і навички у спортивному орієнтуванні на лижах. Суть цього виду спорту полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти, компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Це завжди цікаво і захоплююче. При занятті спортивним орієнтуванням вдало поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості спортсмена.
Систематичні виснажливі тренування, дотримання певного режиму, засвоєння порад тренерів дали позитивний результат. Загалом лижник займається 3­4 рази на тиждень, але перед змаганнями графік тренувань ущільнюється. Вперше захищати честь Бахмаччини на обласних змаганнях Вадиму Несуку довелося через місяць після професійних занять у ДЮСШ. Потім були інші змагання, у яких наш земляк вдало демонстрував свою майстерність, повертаючись із нагородами. Все це додавало снаги працювати далі і переконуватись у тому, що не помилився у виборі.
Нині Вадим Несук є студентом першого курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчається він на географічному факультеті. Свій вибір юнак пов’язує з можливістю подорожувати, займатися туризмом і, звичайно ж, спортивним орієнтуванням. Перебуваючи на навчанні, він не полишає улюблених занять спортом. Аби підтримувати гарну фізичну форму, систематично тренується, удосконалюючи свої вміння.
Цьогорічний зимовий сезон видався вдалим для нашого земляка. На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах, який відбувся у с.Реутинцях Кролевецького району Сумської області, в естафетній гонці Вадим Несук спільно з Іваном Ровним та тренером Арсеном Журавлем вибороли ІІ місце серед дорослих, виконавши норматив майстрів спорту України зі спортивного орієнтування на лижах. Це не єдина нагорода красненця на цих змаганнях. На довгій дистанції він здобув ще й бронзову медаль.
З особливим завзяттям Вадим готувався до участі у чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування на лижах серед студентів у Естонії, що відбувся у місті Тарту. Всі свої сили він зосередив на тренуваннях, аби гідно представити Україну на міжнародних змаганнях та показати достойний результат. Серед понад 50 учасників наш спортсмен достойно виступив на чемпіонаті світу.
Спортивне орієнтування на лижах – це дороговартісний вид спорту. Значна сума коштів необхідна для того, щоб взяти участь у змаганні міжнародного рівня, придбати екіпіровку. Матеріальну підтримку для участі у чемпіонаті світу спортсмену надали депутат обласної ради Ярослав Сторубльов, депутат районної ради Анатолій Бондар та Бахмацька районна рада за районною програмою підтримки участі молоді у спортивних змаганнях (конкурсах) обласного, сеукраїнського та міжнародного рівнів на 2018рік.
Серед вагомих спортивних досягнень юнака – кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування на лижах.
Попри значне навчальне навантаження, хлопець не полишає мрії у подальшому займатися улюбленим видом спорту. Серед його уподобань не лише лижний спорт. Улітку він активно займається легкою атлетикою.
­ Спорт ні в чому мене не обмежує, він робить мене сильнішим та загартовує характер. Я постійно самовдосконалююся, розвиваюся як духовно, так і фізично,­ розповідає Вадим. – Мій успіх, як і успіх кожного спортсмена у певній мірі залежить від підтримки. Мене підтримують батьки, рідні, тренери. Вони вірять у мої сили та перемогу, розділяють гіркоту поразок,­ продовжує розмову спортсмен.
На досягнутому Вадим зупинятися не збирається. Він живе з надією і вірою у подальші успіхи у спорті. Його сходження на найвищі сходинки п’єдесталу тільки починаються. Необхідно працювати над собою й упевнено прямувати до поставленої мети. У майбутньому спортсмен мріє потрапити на спортивну універсіаду.
Бажаємо йому успіхів та омріяних перемог. Сподіваємось, що незабаром він поповнить почесні ряди олімпійських чемпіонів, які прославляють спортивну арену України.

                                                                                                           Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^