» Урочисто вручили закордонні паспорти дитячому колективу студії «Ліра Денс», який представлятиме Україну на конкурсі в Болгарії
Інформація до новини
  • Переглядів: 159
  • Автор: admin
  • Дата: 20-04-2018, 08:48
20-04-2018, 08:48

Урочисто вручили закордонні паспорти дитячому колективу студії «Ліра Денс», який представлятиме Україну на конкурсі в Болгарії


Працівники Бахмацького районного сектору УДМС України в Чернігівській області урочисто вручили паспорти громадянина України для виїзду за кордон юним учасникам студії танцю «Ліра Денс», які незабаром представлятимуть нашу Бахмаччину у Болгарії.
Вихованці колективу ­ активні учасники різних фестивалів та конкурсів. Юні танцівники вже мають в арсеналі й чимало нагород, всіх їх і не злічити. Ось і цього разу на Всеукраїнському конкурсі­фестивалі «Українська естафета творчості» серед 90 колективів­учасників, які з’їхалися з усіх куточків України, маленькі танцюристи вибороли Гран­прі та запрошення для участі в конкурсі танців у червні 2018 року в м. Кітен, Болгарія.
Завідувач Бахмацького районного сектору міграційної служби Чернігівщини Оксана Миргорода привітала молодь з отриманням паспортів громадянина України для виїзду за кордон, та побажала гідно представити рідне місто в Болгарії і порадувати всіх своїми виступами й здобутою перемогою.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^