» Працюють спільно для громади
Інформація до новини
  • Переглядів: 699
  • Автор: admin
  • Дата: 20-04-2018, 09:07
20-04-2018, 09:07

Працюють спільно для громади

19 квітня голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько здійснила робочу поїздку до Григорівської сільської ради, де провела прийом громадян. Спілкування з громадою відбулося у формі діалогу, де кожен мав змогу висловити свої пропозиції, побажання та почути відповіді на порушені проблемні питання.Однією з нагальних і найбільш болючих проблем села є незадовільний стан автомобільної дороги загального користування місцевого значення Григорівка ­ Перше Травня. Вона збудована понад 40 років тому, і звісно ж, покриття цієї ділянки дороги не розраховане на сучасні навантаження: знач­ні руйнування виникають під дією великовагового транспорту, особливо у весняний період. Реагуючи на численні звернення громадян та розуміючи важливість дороги, яка є транспортною артерією району, райдержадміністрацією неодноразово порушувались клопотання перед обласною владою щодо необхідності виділення коштів для термінового ремонту цієї ділянки. І як результат – з державного бюджету виділені кошти в сумі 1млн 600 тис. грн. З метою оперативного використання коштів нині здійснено обстеження дороги і найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи.
Іншою не менш важливою проблемою в селі є школа­довгобуд. Тож вислухавши всі думки, вирішено зробити все необхідне, щоб вберегти недобудоване приміщення від руйнування.
Також під час громадської приймальні порушувалися не менш актуальні питання сьогодення – медична реформа та соціальний захист населення.
У ході зустрічі очільниця району зазначила, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та громадою.
­ Такі виїзні прийоми сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, – зазначила Тетяна Неділько.
Цього дня голова районної державної адміністрації побувала в одному із економічно міцних сільськогосподарських підприємств району ­ ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка», ознайомилась із роботою тваринницької галузі, поспілкувалася із власником господарства, авторитетним та досвідченим керівником, справжнім фахівцем
сільськогосподарської справи – Андрієм Іваненком.
В обробітку ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка» близько 3,5 тис.га родючої землі. Вирощують тут кукурудзу, пшеницю, ячмінь, сою, соняшник, багаторічні та однорічні трави для заготівлі кормової бази. Механізатори працюють на сучасній техніці переважно іноземного виробництва. До весняно­польових робіт вся техніка у господарстві підготовлена, сівбу вже розпочато, тепер всі надії покладають на погодні умови. Працівники сільгосппідприємства активно включилися у весняно­посівну кампанію, аби не гаяти ні хвилини, щоб у майбутньому досягти бажаних результатів. Адже аграрії добре знають, що гарний старт – міцний фундамент високих урожаїв.
У ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка» розвивається як рослинницька , так і тваринницька галузі. Без якісної кормової бази неможливо ефективно розвивати тваринництво. Тому сільгоспвиробники щороку підвищують родючість землі, запроваджуючи новітні агрономічні технології.
Нині у господарстві утримується понад півтори тисячі голів ВРХ, з них близько 700 – дійного стада. Застосовується вуличне утримання (нині на утриманні 170 телят), групове та безприв'язне утримання ВРХ.
Щоб отримувати високі надої, потрібна достатня кількість якісних кормів. Для цього у ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка» на зиму заготовляють необхідні запаси кормів. Раціон кормів ­ змішаний. На кожну корову у ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка» за день у середньому надоюють 31 л молока. – Але зупинятися на досягнутому не збираємося, будемо і надалі нарощувати продуктивність дійного стада,­ зазначає Андрій Іваненко.
За І квартал у господарстві вироблено 1782 т молока, що на 306 тонн більше відповідного показника минулорічного періоду.
У сільгосппідприємстві обладнано та вже декілька років тому введено в дію доїльний зал «Карусель» на 32 доїльних місця. Доїння відбувається у молокопровід, а звідти відразу йде на охолодження. Близько 20 тонн молока здають на переробку щодня.
Андрій Петрович поділився планами на майбутнє. Разом із головою райдержадміністрації вони побували біля розпочатого будівництва на території МТФ №3. Тут будується сучасний корівник на 700 стійломісць, з урахуванням усіх комфортних умов для утримання ВРХ.
Пріоритетним для керівництва сільгосппідприємства є і соціальний розвиток та благоустрій населеного пункту. Не залишають поза увагою соціальну сферу села. Адже, як зазначив Андрій Іваненко, у минулому році на потреби територіальної громади було виділено більше, ніж 150 тис. гривень – для Григорівської ЗОШ, дитячого садка, на утримання волейбольної команди, на різноманітні свята. Крім того, надавалися кошти на будівництво церкви, проводилась висипка вулиць, чистка доріг від снігу. Також була виділена значна сума коштів для проведення ремонтних робіт у Курінській ЗОШ І­ІІ ст. з метою підготовки до оздоровлення дітей району в літній період у таборі «Мрія», який діє на базі цього освітнього закладу.
Дбають і про працівників, створюючи комфортні умови праці, і про пайовиків. У сезон у сільгосппідприємстві працевлаштовано близько 300 чоловік, з них 50 – у тваринництві.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^