» ЗАВЕРШИЛАСЬ ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ»
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 170
  • Автор: admin
  • Дата: 25-09-2015, 13:35
25-09-2015, 13:35

ЗАВЕРШИЛАСЬ ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ»

Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільстві, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Всеукраїнські фінальні змагання ІІІ Всеукраїнської спартакіади проводились з 9 по 11 вересня 2015 року на базі спортивного комплексу «Юність» (м. Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Свої привітання на адресу учасників та гостей спартакіади надіслали керівники держави – Президент України та Голова Верховної Ради України.

У своїй промові директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян ­ голова Організаційного комітету спартакіади ­ подякував усім, хто долучився до підготовки та проведення цього спортивного свята.

Команду Чернігівської області представили: з армспорту – Віктор Ігнатовський та Віталій Соломенник (Менський район), з гирьового спорту – Олександр Масіч (Менський район) та Дмитро Селюк (м.Чернігів); з дартсу – Людмила Марукова та Віктор Любенко (м.Чернігів); з бомбаскету – Анна Товста (м.Бахмач) і Андрій Даньшин (м.Ніжин); з настільного тенісу – Вікторія Сак (м.Прилуки) та Юрій Бобень (м.Городня); з шахів – Борис Тютюнник (м.Ніжин).

У всіх членів команди була жага до перемоги і всі вони були сильні духом, тому команда Чернігівської області зайняла шосте місце та здобула 2 командні кубки з дартсу та бомбаскету.

Зірковим був виступ Людмили Марукової у змаганнях з дартсу, яка зайняла 1 місце у положенні стоячи та 3 місце у положенні сидячи.

Анна Товста посіла почесне 2 місце і стала призеркою змагань з бомбаскету.

Старанно боролися і допомогли у здобутті командних очок Вікторія Сак та Віктор Ігнатовський.

У період проведення спартакіади та під час церемонії її закриття неможливо було бути байдужими, дивлячись на учасників та переможців змагань, які незважаючи на певні вади здоров’я силою духу боролися за перемогу.

 

 

 

Микола Литвин,

начальник відділення ВДФ в Бахмацькому районі.

 

На фото: директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян вручає диплом призерці змагань з бомбаскету Анні Товстій (м.Бахмач).

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^