» У п'ятірці кращих
Інформація до новини
  • Переглядів: 184
  • Автор: admin
  • Дата: 14-05-2018, 08:37
14-05-2018, 08:37

У п'ятірці кращих


Професія медичної сестри настільки багатогранна та відповідальна, що без неї неможливо уявити жоден лікувальний заклад. Адже від медичних сестер залежить і своєчасне виконання лікарських призначень, і порядок у відділенні та багато чого іншого. Зазвичай дівчата, що обирають цю професію, залишаються у ній на все життя, оволодіваючи не тільки навичками допомоги хворому, а і комунікабельності та стресостійкості. Тому цей фах для них – не просто робота, а й спосіб життя. І, як зазвичай, кажуть медсестри – такій роботі не можна навчитися раз і назавжди, треба щоденно перейматися підвищенням свого професійного рівня, якому немає меж.

Для цього, власне, і проводяться конкурси серед медичних сестер, які дозволяють не тільки з’ясувати, хто з них найкращий за професією, а і те, наскільки вони сприймають новації та оперативно реагують на вимоги сьогодення.
Нинішнього року участь у конкурсі брали 35 медичних сестер, що працюють у стаціонарних, поліклінічних відділеннях, диспансерах та пологових будинках Чернігівщини. Більшість учасниць вважають: головне – не перемога у конкурсі, а участь, бо це можливість не тільки продемонструвати свої теоретичні знання та професійні навички, а і спілкування між колегами по професії.
Конкурс передбачав складання тестів, демонстрацію практичних навичок із надання першої долікарської медичної допомоги та розповідь про свою професію. Кожен учасник конкурсу отримав комплект завдань, який включав 100 тестів. Так, після тестів за оцінкою кваліфікаційного журі до демонстрації кваліфікаційних навичок було атестовано лише 12 учасниць конкурсу. За результатами двох турів перше місце виборола Наталія Пичевська з Чернігівської обласної лікарні, друге ­ Юлія Чубенок з Чернігівської міської лікарні №2, третє – Оксана Рябець з Корюківської центральної районної лікарні, четверте місце виборола медична сестра реанімаційного відділення Бахмацької центральної районної лікарні Оксана Погоріла. Всі учасниці конкурсу від Асоціації медичних сестер отримали нагороди та цінні подарунки.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^