» Тато, мама, я – спортивна сім’я
Інформація до новини
  • Переглядів: 606
  • Автор: admin
  • Дата: 14-05-2018, 08:40
14-05-2018, 08:40

Тато, мама, я – спортивна сім’я


Спорт – важлива складова життя людини. Як же привчити дитину змалку займатися спортом? Мабуть, найкращий спосіб – це сімейні заняття, які згуртовують родину, виховують у дитини почуття відповідальності, дружби, впевненості у собі, пропагують здоровий спосіб життя. Саме цю мету ставили перед батьками та їх дітьми організатори фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Наприкінці квітня на базі Чернігівського педагогічного університету відбувся ІІ етап (обласних змагань) Всеукраїнського фестивалю, у якому брало участь 15 сімейних команд майже з усіх районів області. Бахмаччину представляла сім’я Пікель – тато Ігор, мама Ірина та їхня донечка Оксана, учениця 4 класу Бахмацької ЗОШ №5.
­На фестиваль вирушали із піднесеним настроєм, були налаштовані на перемогу, ­ пригадує Ірина Володимирівна. –Нам потрібно було продемонструвати свою спортивну підготовку, пройти чимало естафет на швидкість, витривалість та координацію. І хоча на перший погляд конкурси здавалися простими, проте насправді, аби їх достойно пройти, нам довелося докласти неабияких зусиль, добре постаратися і на деякий час повернутися в дитинство.
­ В залі панували святковий настрій та атмосфера бадьорості, вирували емоції. Треба відзначити, що суперники були досить сильні, це додавало енергії, ­ говорить Ігор Юрійович.
­ Я дуже хотіла перемогти, старалася, була впевнена, що завдяки тату і мамі ми здобудемо призове місце, ­ розповідає четвертокласниця Оксанка.
Коли спортивний захід закінчився, всі відчували радість, захоплення, приплив енергії. У дитячих очах проглядалися іскорки гордості за своїх батьків, які підтримували і разом із ними брали участь у змаганнях,­ додає Ірина Пікель.
За результатами конкурсів сім’я Пікель посіла почесне 2 місце.
Своїми враженнями від спортивного заходу Оксана Пікель поділилася і зі своїми однокласниками, які її щиро привітали та побажали нових перемог. Найкращі слова привітань сім’ї Пікель адресували перша вчителька 4­А класу Тетяна Приходько, директор школи Ірина Оніщенко та вчитель фізичної культури Ігор Татаренко, який був організатором районних змагань.
Від ось таких родинних заходів всі отримують максимум задоволення, адже це прекрасна нагода зібратися сім’ями, провести гарно час із користю для здоров’я і душі.
Сектор сім'ї, молоді та спорту  райдержадміністрації.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^